Hello Kitty SAN-65B Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kapsamlı Kullanım Olanağı

Akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar, MP3 çalar gibi kulaklık jak girişi bulunan elektronik cihazlar ile uyumlu çalışır. Bu cihazlar üzerinden yüksek ve kaliteli ses özelliği sayesinde muhteşem bir dinleme deneyimi vadeder.

Hello Kitty Tasarımlı

Kulak içi kulaklığın dış bölüm tasarımında bulunan Hello Kitty, oldukça sevimli bir tarz yansıtır. Tasarım; kulaklığın, klasik görünümün aksine farklı ve dikkat çekici bir aksesuar olma özelliğini korur.

Konfor Sunan Kablo Donanımı

1,2 m kablo uzunluğu ile dinleme sırasında rahatlıkla hareket etmeye imkân sunar, bu sayede yürüyüş ve koşu egzersizleri gibi sportif aktiviteler esnasında kullanmak için oldukça idealdir. 

Dengeli Ses Seviyesi

96 dB ses seviyesi sayesinde yüksek ve dengeli bir ses iletimi sağlar. Hello Kitty ayrıcalığıyla favori müziklerinizi, doygun ve canlı ses tonlarında dinleyebilirsiniz.

Ses Üretim Frekansı

20 Hz ile 20kHz frekans aralığı ile geniş ses üretim kapasitesine sahiptir. Bu frekans aralıklarında kaydedilen ses değerlerini, mükemmel bir kalitede üretir ve gerçekçi tonlarda içerik dinleme imkânı sunar.İdeal Hoparlör Performansı

16 Ohm hoparlör değeri sayesinde tüm seslerin, pürüzsüz ve akıcı şekilde duyulmasını sağlar. İdeal hoparlör sistemi ile tüm müziklerinizi büyük bir keyifle dinlemenizi garantiler.

Hafif ve Minimal Dizayn

Hello Kitty kulaklık, minimal ve eğlenceli tasarımının yanı sıra hafifliğiyle de ön plana çıkar. Bu sayede kullanım sırasında hiç rahatsızlık hissi uyandırmadan sizlere müzik keyfi yaşatır.

Yumuşak Materyaller

Kulak içi kulaklık, yumuşak materyaller ile ortaya konan bir tasarım olduğu için uzun süreli kullanımlarda dahi konfor sunar. Bu konforu, ergonomik tasarımıyla da destekler.

Genel Özellikler

  • Marka: Hello Kitty
  • Model: SAN-65B
  • Renk: Pembe/Beyaz
  • Ürün Tipi: Kulaklık
  • Bağlantı: Kablo
  • Kullanım Şekli: Kulak İçi
  • Kablo Uzunluğu: 1,2 m
  • Ses Seviyesi: 96 dB
  • Frekans Aralığı: 20 Hz - 20 kHz
  • Hoparlör Değeri: 16 Ohm

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.