Sandisk Ultra Dual Drive Micro USB Flash Bellek 64 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

DİĞER TEKLİFLER

Android Cihazlarınızda Yer Açın

SanDisk, telefonunuzdaki içerikleri bilgisayarınıza aktarmanızı kolaylaştırır. Bir ucunda Micro USB konektörü, diğerinde USB 3.0 konektörü bulunan sürücü, içeriği cihazlarınız arasında; Android akıllı telefonunuz veya tabletinizden, dizüstü, PC veya Mac bilgisayarınıza kolayca taşımanızı sağlar. USB 3.0 konektörü yüksek performanslıdır ve USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak uyumludur. Android için Sandisk Memory Zone uygulaması (Google Play'de mevcuttur) cihazınızın belleğini ve içeriklerinizi yönetmenize yardımcı olur.

OTG Etkin Android Cihazlarla Uyumlu

SanDisk flash belleğiniz, OTG (On-The-Go) USB desteğine sahip Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur.

İçerikleri Bilgisayarınız ve Android Cihazlar Arasında Kolayca Taşıyın

SanDisk flash belleğiniz, Android cihazlar ve masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar arasında dosyaları taşımanızı ve paylaşmanızı sağlar.

Dual Micro USB ve USB 3.0 Konnektör

Zarif, geri çekilebilen tasarım hem Micro USB hem de USB 3.0 konektörlerde mevcuttur. USB 3.0 konektörü yüksek performanslıdır ve USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak uyumludur.

150 Megabite Kadr Dosya Aktarımı

Yüksek hızlı USB 3.0, uzun metraj bir filmi standart USB 2.0 sürücüden daha hızlı bir şekilde, 150 MB/sn.ye kadar, aktarmanızı sağlar.

Kolay Dosya Yönetimi İçin Sandisk Memory Zone Uygulaması

Google Play mağazasında yer alan SanDisk Memory Zone uygulaması telefonunuzun belleğindeki tüm dosyaları tek bir yerden görüntülemenizi, onlara erişmenizi ve yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, cihazınızdaki dosyaları, cihazınızda yer açmak için otomatik olarak sürücünüze aktarabilir.

Özellikler

  • Arabirim: Micro USB ve USB 3.0 konektörleri
  • Çalışma Isısı: 0°C - 35°C
  • Depolama Isısı: -10°C ile 70°C arası
  • Boyutlar: 30.20 x 25.47 x 11.76 mm
  • Ağırlık: 5.2 gr
  • PC/Mac Bilgisayar Uyumluluğu: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.6 ve üzeri
  • Mobil Cihaz Uyumluluğu: OTG etkin bir akıllı telefon veya tablete bağlanıldığında otomatik olarak algılanır. On-The-Go (OTG) ile uyumlu, Android akıllı telefon veya tablet gereklidir. Uyumlu cihazların listesi için tıklayınız.
  • Kapasite: 64 GB
  • Okuma Hızı: 150 MB/S kadar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.