Gadget-TR Cep Telefonu Ekran Büyüteci

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cep Telefonu Ekranını Büyüten Tasarım

Uyumlu ekran büyüklüğüne sahip tüm telefon modelleri ile kullanabileceğiniz cep telefonu ekran büyüteci, akıllı telefonunuzun ekranını 3 kata kadar büyütür. Bu sayede film, dizi, video gibi içerikleri daha rahat izleyebilirsiniz.

E-Kitapları Daha Kolay Okuma Avantajı

Elektronik kitapları yakınlaştırma yapmadan daha büyük bir ekrandan okuma avantajı sunan cep telefonu ekran büyüteci, gözlerinizin yorulmasını önler.

Görüntü Kalitesini Bozmayan Şeffaflık

Tamamen şeffaf olan yapısı sayesinde yüksek kaliteli görüntüleri çözünürlük kaybı, renklerde solma ve yavaşlama gibi sorunlar olmadan olduğu gibi yakınlaştırır. Bununla birlikte 3D görüntüleri de destekler.

Bağlantı Gerektirmeyen Kullanım

Herhangi bir kurulum ve bağlantı gerektirmeyen cep telefonu ekran büyüteci, telefonun konumlandırıldığı arka stand ile ön kısımda yer alan büyüteç alanından meydana gelir. Bu sebeple sadece telefonunuzu arkadaki standa yerleştirerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay Saklanabilen Katlanır Tasarım

Hem telefon standı hem de büyüteç alanı katlanabilen cep telefonu ekran büyüteci, kullanılmadığı zamanlarda yer israfına neden olmadığı gibi pratik bir şekilde taşınabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CEP TELEFONU EKRAN BÜYÜTECİ MODEL 1
Üretim Yeri
ÇİN
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GADGETTR
Henüz yorum yok