E2M Apple Watch 42-44 mm KRD-15 Örgü Kordon S Beden-5

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Teninizi Rahatsız Etmez

Yumuşak, nefes alabilir ve hafif kordon. Teninizle temas eden yüzeyindeki kabarık doku, yumuşak bir yüzey oluşturuyor ve nemin atılmasını sağlıyor. 300D ağırlığındaki yumuşak ve dokulu yapı, kayışı hem tere hem de suya dayanıklı hale getiriyor.

Özel Dokuma

16.000 polyester iplik filamentinin gelişmiş örgü makinelerinde ince silikon ipliklerle birlikte örülmesinin ardından, lazerle istenen uzunlukta kesilmesiyle elde ediliyor. Renkleri tarzınız ile uyum sağlar.

Mükemmel Uyum

Her biri benzersiz olan KRD-15 örgü kayışlar, son derece rahat ve bileğinize takıp çıkarması çok kolay bir tasarımla sunuluyor.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.