E2M Hamburger Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İştah Açıcı Hamburger Tasarımı

E2M kalitesini başarıyla temsil eden AirPods 1-2 kılıf, iştah açıcı hamburger tasarımıyla dikkat çeker. Renk ve tasarım uyumunu kusursuz şekilde yansıtan model sayesinde AirPods’unuzu dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Hamburger kılıf sıra dışı aksesuar tasarımları arayan kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir.

AirPods’u Düşürme Korkusuna Son

E2M AirPods 1-2 Kılıf Hamburger, AirPods’u düşürme korkunuza son verir. Yüksekten düşmeye karşı son derece dayanıklı olan ürün, farklı şekillerde meydana gelebilecek darbeleri de bertaraf eder. AirPods’unuzu tamamen saran ürün darbe emici özelliğiyle öne çıkan silikon malzemeden imal edilir.

Pratik Kullanım Avantajı

Kılıf, üst seviye pratik kullanım avantajı sunar. Ürün, AirPods’unuzun mevcut hacmini herhangi bir yere sığmayacak şekilde artırmadığı için çanta, cüzdan ya da cepte kablosuz kulaklığınızı ve şarj kutusunu taşımak asla sorun olmaz. Üstelik çanta veya cüzdana koyarken endişe etmenize neden olan çizilme tehlikesi de hamburger kılıfın yüksek kalitesiyle ortadan kalkar.

Nesiller Boyu Uyum

Alt bölümünde yer alan şarj girişi sayesinde AirPods’unuzu şarj etmeniz için kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz. AirPods 1. ve 2. nesil serileri ile uyumlu şekilde kullanılabilen ürün, hatırı sayılır seviyede esneklik de ortaya koyar. AirPods’unuzu eğlenceli tasarıma sahip hamburgerin içinden sık çıkarmak istemeyeceğiniz için olası aşınma sorununun da önüne geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Hamburger
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF HAMBURGER
Renk
TURUNCU
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok