Sepet 0

Apple AirPods Pro 2. Nesil MagSafe Özellikli Şarj Kutusu Type-C

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

H2. Performansıyla devleşti.

AirPods Pro’nun gelişmiş ses performansının arkasındaki güç olan Apple tasarımı H2 çip, yüksek çözünürlüklü net sesler yaratmak için özel geliştirilmiş sürücü ve amplifikatörle birlikte çalışıyor. Muhteşem çözünürlükte net ve berrak tiz notalarla birlikte hem derin hem zengin baslar veriyor. Böylece tüm sesler her zamankinden daha canlı duyuluyor.

Duyulmamış bir ses. Hem de her seviyede.

Gücünü H2 çipten alan AirPods Pro’nun Adaptif Ses1 özelliği, günlük hayatınızı yaşarken dikkatinizi vermeniz gereken sesleri otomatik olarak önceliklendiriyor. İhtiyaç duyduğunuz anda Aktif Gürültü Engelleme özelliğini ve Şeffaf modu kusursuz bir şekilde birleştiren Adaptif Ses, bulunduğunuz her ortam için doğru ses miksini büyüleyici bir şekilde sunuyor.

Dört çift silikon kulaklık ucu

Farklı kulak tiplerine uygun daha fazla seçenek sunuyor. Kulaklık uçları AirPods Pro’nun kulaklara rahatça oturmasını sağlıyor ve sesi içeride tutan bir akustik yalıtım oluşturuyor.

Baştan aşağı yepyeni kontrol.

Dokunmatik denetim sayesinde çalma işlevlerini kulaklığın alt ucundan rahatça kontrol edin. Sesi ayarlamak için yukarı veya aşağı kaydırın, müzik çalıp duraklatmak veya aramalar sırasında kendinizi sessize alıp sessizden çıkarmak için basın ve aramaları sonlandırmak için iki kere basın. Ayrıca kulaklığın alt ucunu basılı tutarak dinleme modları arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Kulağı sizde.

Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses, kulak şeklinize daha uygun bir dinleme deneyimi için iPhone’unuzdaki TrueDepth kamerayla birlikte çalışıyor ve kafa şeklinize göre bir profil oluşturuyor. Size özel oluşturulan profil tüm aygıtlarınızda eşzamanlanıyor. Böylece müzik dinleme şekliniz ne olursa olsun olağanüstü bir ses sunuyor.3

İşi çok. Gücü de.

MagSafe Şarj Kutusu4, hareket halindeyken müzik dinlemeyi oldukça rahat hale getiren özellikler ve konumunu bulmanızı kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. Daha uzun pil ömrü ise bir sonraki şarja kadar daha fazla müzik dinlemenize, video izlemenize ve görüşme yapmanıza imkan sağlıyor. Ondan daha yetenekli bir şarj kutusu yok.

Teknik Özellikler

Ses Teknolojileri
Adaptif Ses¹⁶
Aktif Gürültü Engelleme
Şeffaf Mod
Sohbet Farkındalığı¹⁶
Kişiselleştirilmiş Ses Yüksekliği¹⁶
Dinamik kafa izleme özellikli Kişiselleştirilmiş Uzamsal Sesᴼ
Adaptif EQ
Basınç eşitleme için havalandırma sistemi
Yüksek gezinimli özel Apple sürücüsü
Yüksek dinamik aralıklı özel amplifikatör

Sensörler
Hüzmeleme özellikli çift mikrofon
İç kısım mikrofonu
Ten algılama sensörü
Hareketi algılayan ivmeölçer
Konuşmayı algılayan ivmeölçer
Dokunmatik Denetim

Çip
Apple H2 kulaklık çipi
MagSafe Şarj Kutusu’nda U1 çip

Kontroller
Ses çalmak ve duraklatmak veya arama yanıtlamak, sessize almak ve sessizden çıkarmak için bir kere basın¹⁸
Bir sonraki parçaya atlamak veya arama sonlandırmak için iki kere basın
Bir önceki parçaya dönmek için üç kez basın
Kulaklığın alt ucunu basılı tutarak dinleme modları arasında geçiş yapın
Ses düzeyini ayarlamak için yukarı veya aşağı kaydırın
Bir parça çalmak, arama yapmak veya yol tarifi almak için “Hey Siri” diye seslenin³

Tere ve Suya Dayanıklılık
Toza, tere ve suya dayanıklılık (IP54): AirPods Pro ve şarj kutusuººº

Boyut ve Ağırlık
AirPods Pro (her biri)⁶
Uzunluk: 30,9 mm
Genişlik: 21,8 mm
Derinlik: 24,0 mm
Ağırlık: 5,3 gram
MagSafe Şarj Kutusu⁶
Uzunluk: 45,2 mm
Genişlik: 60,6 mm
Derinlik: 21,7 mm
Ağırlık: 50,8 gram

Şarj Kutusu
MagSafe Şarj Kutusu; USB-C, Apple Watch, MagSafe veya Qi kablosuz şarj aygıtlarıyla şarj edilebilir

Pil
AirPods Pro
Tek şarjla 6 saate kadar dinleme süresi (Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses ve Kafa İzleme açıkken 5,5 saate kadar⁷
Tek şarjla 4,5 saate kadar konuşma süresi⁸
AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu
30 saate kadar dinleme süresi¹⁰
24 saate kadar konuşma süresi⁹
Şarj kutusunda 5 dakika şarjla yaklaşık 1 saat dinleme süresi¹¹ veya yaklaşık 1 saat konuşma süresi¹²

Bağlantı Özellikleri
Bluetooth 5.3 wireless teknolojisi

Erişilebilirlik
Erişilebilirlik özellikleri, engelleri olan kişilerin yeni AirPods Pro’larından en verimli şekilde yararlanabilmelerine yardımcı oluyor.
Özelliklerden bazıları:
Canlı Dinleme özellikli ses¹³
Kulaklık seviyeleri
Kulaklık Kolaylıkları
Konuşma Yükseltme

Yasal Açıklamalar

1. Aktif Gürültü Engelleme özelliğinin performansı AirPods Pro (1. nesil) ile kıyaslanarak ölçülmüştür.
2. AirPods Pro (2. nesil) ve şarj kutusu, su sporları dışındaki spor ve egzersiz türleri için toza, tere ve suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir. AirPods Pro (2. nesil) ve şarj kutusu, kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP54 derecesini elde etmiştir. Toza, suya ve tere dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak AirPods Pro’yu (2. nesil) şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen https://support.apple.com/tr-tr/HT210711 sayfasını ziyaret edin.
3. Siri her dilde veya bölgede kullanılamayabilir ve özellikler bölgeye göre değişebilir. Uyumlu aygıt ve internet erişimi gerekir. Hücresel veri ücretleri uygulanabilir.
4. En yeni işletim sistemi yazılımı yüklü, uyumlu bir Apple aygıtı gerekir.
7. iCloud hesabı ve en yeni işletim sistemi yazılımı yüklü, uyumlu bir Apple aygıtı gerekir.
6. Boyut ve ağırlık, yapılandırmaya ve üretim sürecine göre değişir.
7. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çalma listesi, iTunes Store’dan satın alınmış (256 Kbps AAC kodlamaya sahip) 358 farklı ses parçasından oluşturulmuştur. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. Uzamsal Ses ve Kafa İzleme özellikleri açıkken dinleme süresi 5,5 saate kadardır. Testler, AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar ses çalarak dolu AirPods Pro pillerinin bitirilmesi şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
8. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. Testler, AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar hücresel ağ üzerinden telefon görüşmesi yapılarak dolu AirPods Pro pilinin bitirilmesi şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
9. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. Testler, AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar hücresel ağ üzerinden telefon görüşmesi yapılarak dolu AirPods Pro pilinin bitirilmesi şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pilleri tamamen bitirilmiş AirPods Pro kulaklıklar önce %100 şarj edilmiş, ardından AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar hücresel ağ üzerinden telefon görüşmesi yapılmıştır. Hem AirPods Pro’nun hem de şarj kutusunun pili tamamen bitene kadar bu döngü tekrar edilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
10. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çalma listesi, iTunes Store’dan satın alınmış (256 Kbps AAC kodlamaya sahip) 358 farklı ses parçasından oluşturulmuştur. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. Testler, AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar ses çalarak dolu AirPods Pro pillerinin bitirilmesi şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pilleri tamamen bitirilmiş AirPods Pro önce %100 şarj edilmiş, ardından AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar ses çalınmıştır. Hem AirPods Pro’nun hem de şarj kutusunun pili tamamen bitene kadar bu döngü tekrar edilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
11. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çalma listesi, iTunes Store’dan satın alınmış (256 Kbps AAC kodlamaya sahip) 358 farklı ses parçasından oluşturulmuştur. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. 5 dakikalık şarj testi, pilleri tamamen bitirilmiş ve ardından 5 dakika boyunca şarj edilmiş AirPods Pro kullanılarak, AirPods Pro kulaklıklarından biri çalmayı durdurana kadar ses çalınması şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
12. Testler Apple tarafından Ağustos 2023’de, ön üretim iPhone 15 Pro üniteleri ve yazılımları ile eşleştirilmiş ön üretim AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) üniteleri ve yazılımları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ses seviyesi %50 olarak ayarlanmış ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği açılmıştır. 5 dakikalık şarj testi, pilleri tamamen bitirilmiş ve ardından 5 dakika boyunca şarj edilmiş AirPods Pro kullanılarak, AirPods Pro kulaklıklardan birinin pili bitene kadar hücresel ağ üzerinden telefon görüşmesi yapılması şeklinde gerçekleştirilmiştir. Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
13. En yeni iOS veya iPadOS sürümü gerekir.
14. AirPods Pro, yazılımların daha önceki sürümlerinin yüklü olduğu Apple aygıtlarıyla ve Apple dışındaki diğer markaların aygıtlarıyla da Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir ancak tüm özellikler kullanılamaz.
15. Tam Konum Bulma için U1 özellikli bir iPhone gerekir. Bu özellik her bölgede sunulmayabilir.
16. iOS için: iOS 17 ve daha yeni iOS sürümleri yüklü iPhone SE (2. nesil ve daha yeni modeller), iPhone XS, iPhone XR ve daha yeni modellerle eşleştirildiğinde son sürüm aygıt yazılımına sahip AirPods Pro (2. nesil) ile kullanılabilir.
iPadOS için: iPadOS 17 ve daha yeni iOS sürümleri yüklü 12.9 inç iPad Pro (2. nesil ve daha yeni modeller), 10.5 inç iPad Pro, 11 inç iPad Pro (1. nesil ve daha yeni modeller), iPad Air (3. nesil ve daha yeni modeller), iPad (6. nesil ve daha yeni modeller) ve iPad mini (5. nesil ve daha yeni modeller) ile eşleştirildiğinde son sürüm aygıt yazılımına sahip AirPods Pro (2. nesil) ile kullanılabilir.
macOS için: macOS Sonoma ve daha yeni sürümlerin yüklü olduğu MacBook Air (2018 ve daha yeni modeller), MacBook Pro (2018 ve daha yeni modeller), iMac (2019 ve daha yeni modeller), iMac Pro (2017), Mac mini (2018 ve daha yeni modeller), Mac Studio (2022) ve Mac Pro (2019 ve daha yeni modeller) ile eşleştirildiğinde son sürüm aygıt yazılımına sahip AirPods Pro (2. nesil) ile kullanılabilir.
17. MagSafe ile şarj için uyumlu bir MagSafe Şarj Aygıtı gerekir. Kablosuz şarj için Qi sertifikalı bir kablosuz şarj aygıtı gerekir. AirPods Pro (2. nesil) şarj kutusu, Apple Watch şarj aygıtıyla veya USB-C konnektörüyle de çalışır.
18. En son sürüm aygıt yazılımına sahip AirPods (3. nesil), AirPods Pro (1. ve 2. nesil) veya AirPods Max ile uyumlu uygulamalarda kullanılabilir.
º Uyumlu donanım ve yazılım gerekir. Desteklenen uygulamalardaki uyumlu içeriklerle çalışır. Her içerik Dolby Atmos formatında sunulmayabilir. Kişisel bir Uzamsal Ses profili oluşturmak için TrueDepth kameraya sahip bir iPhone gerekir. Bu profil iOS, iPadOS, macOS ve tvOS dahil en yeni işletim sistemi yazılımlarını çalıştıran Apple aygıtları arasında eşzamanlanır.
ºº AirPods (3. nesil) su sporları dışındaki spor ve egzersiz türleri için tere ve suya dayanıklı bir tasarıma ve IPX4 derecesine sahiptir. Tere ve suya dayanıklılık kalıcı değildir.
ººº Pil ömrü aygıt ayarlarına, ortama, kullanıma ve diğer birçok faktöre bağlıdır.
ºººº AirPods Pro (2. nesil) su sporları dışındaki spor ve egzersiz türleri için toza, tere ve suya dayanıklı bir tasarıma ve IP54 derecesine sahiptir. Toza, tere ve suya dayanıklılık kalıcı değildir.
˄ Askı ayrı satılır.
⁺ Teklif, iOS 15 veya daha yeni bir iOS sürümü ya da iPadOS 15 veya daha yeni bir iPadOS sürümü yüklü bir Apple aygıtına kampanya dahilindeki bir aygıt bağlayan yeni aboneler için ve sınırlı bir süre boyunca geçerlidir. Teklif, kampanya dahilindeki aygıtın eşleştirilmesinden itibaren 3 ay boyunca geçerlidir. İptal edilmediği sürece planınız bölgenizdeki aylık ücret karşılığında otomatik olarak yenilenir. Kampanya dahilindeki aygıtlara sahip kullanıcıların ürün satın almaları gerekmez. Servis kullanılabilirliği bölgeye göre değişiklik gösterir. Kısıtlamalara ve diğer şartlara tabidir.

Ürün Model Adı
AIRPODS PRO 2. NESIL MAGSAFE
Üretim Yeri
ÇİN
Kulaklık Tipi
KABLOLU KULAK İÇİ
Çalışma Frekansı (hz)
48 KHZ
Şarj Girişi
TYPE-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Bluetooth Vrs
5.3
Ayırdedici Özellik
MAGSAFE ÖZELLİKLİ
Gürültü Yalıtımı
VAR
Türkçe Desteği
VAR
Konuşma Süresi
4.5 SAAT
Şarj Süresi
YOK
Bluetooth Kapsama Alanı
YOK
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Orjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Part Number
MTJV3TU/A
Ürün Etiket Adı
APPLE AIRPODS PRO 2. NESIL MAGSAFE BT KULAKLIK
Marka
APPLE

Ürün Değerlendirmeleri

4 kere puanlandı
5,0
* Satın alınan ürünler kullanıcılar tarafından değerlendirilebilir
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla
Toplam 0 sorunun 0 tanesi görüntüleniyor.
Daha Fazla

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.