Netac N535S-480G-S3X 480 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SETUP BİLİŞİM ORG. VE EĞİTİM HİZM. TİC.LTD. ŞTİ.-154015

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Performansı Hissedin

Güçlü iletim hızıyla kusursuz bir performans vadeder. Çoklu görev çalışması esnasında bilgisayarınıza güç sağlayarak verimliliğini arttırır.

Geniş Kapasite ile Kendinize Alan Açın

480 GB depolama alanı sayesinde fotoğraflarınızı, videolarınızı ve tüm içeriklerinizi kolayca saklayabilirsiniz. Bu özelliği ile verilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Büyük boyutlu içeriklerinizi depolamak için ayrıcalık sunar.Hızlı Okuma Özelliği ile Tanışın

560 MB/s okuma hızıyla verilerinize hızlıca ulaşabilir, dosyalarınızı kolayca açabilirsiniz. Bunun yanı sıra veri aktarımı sırasında çok daha hız kazandırarak zamanınızı verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Yazma Hızıyla da Ön Plana Çıkıyor

520 MB/s yazma hızına sahip Netac SSD, içeriklerinizi işleme sırasında size yüksek bir hız kazandırır. Bu hızıyla depolama, paylaşım ve aktarma işlemlerinizi çok daha kısa süre içinde gerçekleştirin.

Bant Genişliği

Neta SSD, Sata 3 bağlantı arayüzü ile çalışır. 600 MB/s bant genişliği ile yıldırım hızında sinyal iletimine imkan tanırken komutların daha hızlı gerçekleşmesini sağlar.

Ergonomik Tasarım ile Kolay Entegre

2.5 inç boyutu ile rahatça bilgisayarınıza entegre olur. Kolay kurulumu sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan takarak, bilgisayarınızın performansını yükseltin.

Her Zaman Düzenli Çalışma

Sahip olduğu özellikler sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılar. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde düzenli bir çalışma ortamı sunarak sizi yüksek teknoloji ile buluşturur.

Dayanıklı Malzeme ve Garanti

Yüksek kaliteli malzeme yapısıyla Netac SSD, uzun süreli kullanım ömrü vadeder. Kullanıcı dostu tasarımı ile ön plana çıkan Netac yüksek performansı ile güven verir.

Teknik Özellikler

  • Depolama Teknolojisi: SSD
  • Bağlantı Arayüzü: SATA 3
  • Okuma Hızı: 560 MB/s
  • Yazma Hızı: 520 MB/s
  • Kapasite: 480 GB
  • Boyut: 2.5”

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N535S-480G-S3X
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
480GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
560MB
Yazma Hızı (mb/s)
520MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Henüz yorum yok