Samsung M5 LS32AM500N 32 inç 60Hz 8ms Full HD HDR Çerçevesiz Smart Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hepsi Bir Arada Ekran

Günlük hayatınızda attığınız her adımda yanınızda olacak bir monitörle karşı karşıyasınız. Üstün donanım ve tasarım özellikleriyle Samsung M5 LS32AM500N Smart Monitör, size gün boyu eşlik ederek yaşamınızı kolaylaştırır. Birbirinden etkileyici özelliklere sahip Samsung imzalı akıllı monitörle dilediğinizde çalışabilir, dilediğinizde eğlenebilirsiniz.

Uzaktan Erişim Özelliği

Samsung M5 LS32AM500N 32 inç Smart Ekran, uzaktan erişim özelliği sayesinde gün içindeki hareket kabiliyetinizi artırır. Nerede olursanız olun, iş bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak işlerinizi sürdürebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki dosyalara erişim sağlayabilir ve yaptığınız değişiklikleri bulut tabanlı sistemler üzerinden kaydedebilirsiniz.

Kesintisiz Eğlence

Samsung M5 LS32AM500N sadece çalışmanız için değil dinlenmeniz ve eğlenmeniz için de size tüm imkanları sunar. Akıllı ekran aracılığıyla bilgisayara gerek olmadan Netlix, YouTube gibi uygulamalara giriş yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile konforunuzu, dahili hoparlör ile seyir zevkinizi artırabilirsiniz.

Ultra Geniş Görüntü ile Güç Sizde!

Samsung M5 LS32AM500N Çerçevesiz Smart Ekran size oyunlarda kusursuz bir bakış açısı kazandırır. Geniş görüntü özelliği sayesinde her sahneyi tüm detaylarıyla takip edebilirsiniz. Böylece tüm oyunlarda üstünlük sizde olur.

Optimal Parlaklık

Samsung M5 LS32AM500N, bulunduğunuz ortama en uygun parlaklığı ayarlar. Dahili sensörler sayesinde bulunduğunuz ortamdaki ışık seviyesini algılar ve parlaklığı otomatik olarak azaltır veya artırır. Oyun esnasında gözlerinizi yormaz, performansınızın düşmesine sebep olmaz.

Sesli Komut Özelliği

Sesli asistan özelliğine sahip Samsung M5 LS32AM500N ile kullandığınız uygulamaları kolayca kumanda etme avantajına sahip olursunuz. Uygulamalar arasında geçiş yapmak ya da izlemekte olduğunuz videoları kumanda etmek istediğinizde Sesli Asistan özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Samsung
 • Model: M5 LS32AM500N
 • Renk: Siyah
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
 • HD Türü: Full HD
 • Ekran Boyutu: 32 inç
 • Tepki Süresi: 8 ms
 • Yenileme Hızı: 60 Hz
 • HDMI: Var
 • AirPlay: Var
 • Wi-Fi: Var
 • Bluetooth: Var
 • Dahili Hoparlör: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.