Rampage RM-365S 27 inç LED 165 Hz Freesync Technology+HDR PC Curved Oyuncu Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sıra Dışı Tasarım

Oyun tutkunlarının tüm gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Rampage RM-365S oyuncu monitörü, curved ekranıyla size oyunun içinde hissettirir. Kavisli ekran teknolojisiyle kullanıcılardan tam not alan ürün, arka paneldeki kırmızı aydınlatmayla oyun deneyiminize ekstra heyecan katar.


Canlı Renklerle Gerçekçi Oyun Deneyimi

Daha temiz, parlak ve canlı renklere aracılık eden Rampage RM-3655, oyun deneyiminizi üst seviyeye taşır. Model renk doğruluğunun büyük önem taşıdığı uygulamalarda ve oyunlarda maksimum ekran performansının kapısını aralar.


Geniş Parlaklık Düzeyi Aralığı

Ürün geniş renk aralığı ve parlaklık düzeyi sayesinde rekabet avantajı sunar. Model, geniş parlaklık düzeyi yelpazesiyle aydınlık alanlarda daha aydınlık, karanlık bölgelerde ise daha karanlık görüntüler elde etmenize imkân tanır.


Yüksek Yenileme Hızı ile Kesintisiz Oyun

Rampage RM-3655 165 Hz ekran yenileme hızı ile oyun içerisinde hareket bulanıklığı ve imge gecikmesini en aza indirir. Üründe yer alan 60 Hz ve 120 Hz ayarları, monitör performansını ekran görüntüsüne otomatik olarak ayarlar, her defasında görüntü ayarları menüsünden seçim yapmanıza gerek kalmaz.


Ergonomik Kullanım Avantajı

Modelin ayarlanabilir ayağı ergonomik kullanıcı deneyimini destekler. Monitörün yüksekliği ayak üzerinden yukarı aşağı şeklinde yapılabilir. Görüş açınıza göre monitörünüzü yine ayak üzerinden öne veya geriye doğru ayarlayabilirsiniz. 


Crosshair ile Yüksek İsabetli Atış

Yerleşik görüş kaplamasına sahip olan Rampage RM-3655, daha isabetli atışlar için oyun tutkunlarına yardımcı olan Crosshair özelliği ile donatılır. Crosshair özelliğiyle ihtiyaç duyduğunuz oyunlarda monitörünüze daha büyük bir artı yerleştirebilir ve hedefi tam 12’den vurabilirsiniz.


FreeSync ile Yırtılmalara Son

Rampage RM-3655’te FreeSync özelliği vardır. FreeSync teknolojisi monitör ile işlemciniz arasındaki bağlantı problemlerini çözerek görsel dalgalanma ve dağılmaların önüne geçer. Söz konusu teknoloji, HDR oyunlar da dahil olmak üzere, her oyunda optimum görüntü pikseliyle pürüzsüz performans sergiler.


Türkçe Menü Kolaylığı

Model dört farklı dil seçeneği ile kullanıcı deneyimini daha pratik hâle getirir. RM-365S oyuncu monitöründe Türkçe’yi seçerek ayarlarınızı daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Üründe Türkçenin dışında İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dil seçenekleri yer alır.

Teknik Özellikler

 • Monitör tipi: HDR kavisli oyuncu monitörü
 • Çözünürlük: 1920 x 1080 piksel
 • Ekran boyutu: 27 inç
 • Kontrast oranı: 1000:1
 • Tepkime süresi: 1 ms
 • Ekran yenileme hızı: 165 Hz
 • Ekran teknolojisi: VA (AUO) panel
 • En/boy oranı: 16:9
 • Bağlantı seçenekleri: 1x HDMI (v2.0), 2 x HDMI (v1.4), 1x Displayport 1.2
 • Boyut (ayaklı): 469,20 x 614,2 x 232 (Y x G x D) mm
 • Boyut (ayaksız): 360,9 x 614,2 x 73,1 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 5,2 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.