MSI Summit MS321UP 32 inç 4ms 60Hz FreeSync IPS 4K UHD Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dünyaya Açılan Pencere

Bulutların üzeri her zaman güneşli ve aydınlıktır.
Yerden 10 kilometre yükseldiğinizde hava her zaman güneşlidir, ve aşağıda baş döndürücü güzellikte kar beyazı bir tarla görürsünüz.
Bulutların 1.5 kilometre üzerinde uçarsanız bir Sirrokümülüs katmanı ile karşılaşırsınız.

MERHABA
Bulutların 1.5 kilometre üzerinde uçarsanız bir Sirrokümülüs katmanı ile karşılaşırsınız. 10 kilometre yükseldiğinizde hava her zaman güneşlidir, ve aşağıda baş döndürücü güzellikte kar beyazı bir tarla görürsünüz. 

Üretken Zeka (P.I) ile bulutların üzerine çaba harcamadan ulaşın

USB Type B to A portunu kullanarak ilk bilgisayarınız ve Summit MS321UP monitörünüzü bağlayın. Ardından HDMI veya DP portlarından birinden görüntü çıkışı alarak Productivity Intelligence App uygulamasından verimli şekilde faydalanabilirsiniz.
*Lütfen indirme sayfasından MSI Productivity Intelligence APP (P.I.) uygulamasını indiriniz.

Akıllı - Verimli - Algısal
USB Type C portu bulunan ikinci bilgisayarınız veya laptopunuzu da bağlayarak eşzamanlı görüntü ve veri transferi için KVM özelliğinden faydalanabilirsiniz.
* Lütfen indirme sayfasından MSI Productivity Intelligence APP (P.I.) uygulamasını indiriniz.

True color - Bulutların üzerinde kalmanıza yardımcı olur
MSI Productivity Intelligence işlemcisi (P.I işlemci) aracılığı ile tüm renk parametre profillerinizi bilgisayarınız yerine monitörünüzün belleğine kaydedin, böylece Summit MS321 farklı cihazlara bağlandığında ayarlarınız korunacak ve her seferinde kalibrasyon yapmanız gerekmeyecek. 

KVM - KVM Switch Tasarımı

KVM işlevi sayesinde tek bir klavye, fare ve monitörü birden fazla bilgisayarda kablo değiştirmeden kullanmanıza olanak tanır. Böylece üretkenliğinizi arttırır, yer ve zaman tasarrufu sağlar. 

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) Mikrofon Tasarımı

Bir ses algılandığında insan sesi otomatik olarak arka plan gürültüsünden ayrıştırılır; böylece istenmeyen gürültüler karşıdaki kişiye ulaşmaz.

Akıllı Parlaklık Denetimi - Akıllı Parlaklık, Akıllı Yaşam

Algısal Ekran Yardımcısı
Baskıya göndermeden önce gerçek boyutları kontrol edin. Hem MSI Productivity Intelligence uygulaması, hem de 5 yönlü navigator joystick denetimi sayesinde monitörünüzü en algısal şekilde, rahatlıkla kontrol edin.

PIP & PBP Modları
Farklı kaynaklardan görüntü alarak üretkenliğinizi arttırır. Özel MSI Productivity Intelligence (P.I.) sayesinde ile hem PIP (görüntü içinde görüntü) hem de PBP (görüntü yanında görüntü) özelliklerini kullanabilirsiniz. Böylece monitörünüze bağlı farklı bilgisayarların ekranlarını aynı anda görüntüleyebilir, tasarım içeriklerinizi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Hatta isterseniz ses kaynağını bile değiştirebilirsiniz.

Eye Care: Anti-Flicker + Less Blue Light Teknolojileri

Eye Care: Anti-Flicker + Less Blue Light Teknolojileri ile kırpışmasız bir görüntüye ve daha az mavi ışığa maruz kalarak gözlerinizi uzun süreli kullanımda bile koruyabilirsiniz. MSI Anti-Flicker & Less Blue Light teknolojileri, TUV sertifikası ile gözlerinizi hem çalışırken, hem de eğlenirken korur. 

Eğlence & Tasarım | Berrak - Akıcı - Detaylı

IPS panel, daha doğru renkler ve daha geniş kontrast oranı ile hem video ve film izlerken, hem de çalışırken gerçek anlamda yüksek kaliteli bir görüntü sunar. 178 derecelik geniş görüntüleme açısı, monitörünüze farklı yönlerden bakarken bile renklerde ve görüntüde minimum bozulma sunar. 

Zengin ve canlı, tıpkı gerçek gibi! - DCI-P3 ile videolarda Renkler daha rafine

Önizleme kamerasında gördüğünüz görüntüye en yakın renkleri üretir. Summit MS321UP, %136 sRGB ve %95 DCI-P3/Display P3 renk gamları ile yüksek renk standartlarına sahiptir.

Renkleri Ortaya Çıkarır | Sadık - Kesin - Canlı
Summit MS321UP, fabrikada ön kalibrasyondan geçerek size ulaşır. Böylece sektör standardı renk doğruluğuna sahiptir. Zorlu testlerden geçen monitörünüz, Delta-E (△E) ≤ 2 renk sapması ile en yumuşak renk geçişleri, çok daha kesin renk kararlılığı sunar.

HDR ile Tasarla & Eğlen | Daha parlak - Otantik - Gerçekçi
Monitörün en karanlık ve en aydınlık noktaları arasında daha fazla kontrast ile nefes kesici canlılıkta, zengin bir HDR görüntü deneyimi yaşayın.

Type C Ekran Bağlantısı | Ters takmaya imkan yok! - Görüntü - Güç İletimi
Yerleşik USB Type-C bağlantısı, cihazlarınızı zahmetsizce bağlamaya ve şarj etmeye olanak tanır.

Kart Okuyucu ile Yedekleyin | Algısal - Hızlı - Hot Swap
Summit MS321UP üzerinde yer alan kart okuyucu ile paylaşın ve yedekleyin; 3.2 Gen 1 arayüzü ile hızlı veri aktarımı yapın. Hot Swap özelliği sayesinde kartı çıkarmak için bilgisayarınızdan izin almak zorunda kalmayın.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI SUMMİT MS321UP MONİTÖR
Üretim Yeri
Çin
Ekran Panel Tipi
IPS
Ekran Boyutu (inç)
32 INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Çözünürlük Standardı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Teknolojisi
FHD
Yenileme Hızı (hz)
60 HZ
Tepki Süresi (ms)
4 MS
Display Port
YOK
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
YOK
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
VAR
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
VAR
Ağırlık (gr)
9.7
Boyutlar (gxyxd) (cm)
727.1 X 235 X 460.78 MM
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Henüz yorum yok