Dell E2720H 27 inç 1920x1080 60Hz 8ms VGA DP IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Tekra Bilişim Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İyileştirilmiş Görüntü Kalitesi

Gündelik işleriniz için en ideal çalışma ortamını sunan monitör, tam HD çözünürlük kalitesine sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu ‘’ComfortView’’ teknolojisi, uzun çalışma tempolarında gözlerinizi rahatlatır.

Geniş Kapsamlı Bağlantı Özellikleri

E serisi IPS monitör, DP ve VGA gibi kullanışlı bağlantı tercihlerine sahiptir. Hem yeni hem de eski sistemlerle uyum sağlayan bu seçenekler, çalışma gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirir.

Sorunsuz Geçişler

Otomatik geri yükleme özelliği bulunan IPS monitör, işlemlerinizde nerede kaldığınızı hatırlar. Böylece fişi çekseniz bile uygulamalarınız nerede bıraktıysanız oraya geri döner.

Kolaylık Sağlayan Tuşlar

IPS monitör, oldukça kullanışlı kısayol tuşları ile tasarlanmıştır. Ekran yönetim ayarlarını yapılandırmanızı sağlayan bu tuşlar, işlerinize daha hızlı başlamanıza olanak tanır.

Yüksek Enerji Verimliliği

‘’Power Nap’’ özelliğine sahip olan IPS monitör, kullanım alanlarının dışında ekranı karartır veya uyku moduna alır. Bu sayede yüksek enerji tasarrufu sağlar.

İhtiyaçlarınıza Uyum Sağlar

VESA uyumu bulunan montaj aparatlarına sahip olan VGA DP IPS monitör, stantlar ile çalışma bölgenizi dilediğiniz şekilde ayarlamanıza imkan verir.

Gözlerinizi Korur

‘’ComfortView’’ teknolojisine sahip olan IPS monitör, gözlere zararlı olan mavi ışık emisyonlarını %60'a varan bir oranda azaltır.

Daha Geniş Ekran

Tüm işlerinizi en pratik şekilde halledebileceğiniz monitör, 27 inçlik ekran boyutu ve 1920x1080 piksellik çözünürlüğü ile benzersiz bir izleme deneyimi yaşatır.

Teknik Özellikler

 • Ekran Boyutu: 27 inç
 • Panel Tipi: IPS
 • Çözünürlük: 1920 x 1080
 • Tepkime Süresi: 8ms
 • Yenileme Hızı (Hz): 60 Hz
 • Ekran Oranı: 16:9
 • Kontrast Oranı: 1000:1
 • Parlaklık: 300 cd/m²
 • İzleme Açısı: 178° / 178°
 • Sync Teknolojisi: Yok
 • Bağlantı şekli: VGA

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.