Sepet 0

BEKO Ocak & Set Üstü Ocaklar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala
Temizle

Mutfakta Modern Pişirme Deneyimi: Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar

Beko ocaklar, geniş hazneleri, pişirme kapasiteleri, ısı yalıtımı optimize eden özel malzeme kullanımları ile farklarını ortaya koyar. Söz konusu ürünlerde yer alan cam ocak yüzeyi, ısı yalıtımını en iyi şekilde dengede tutarken, dekoratif açıdan uyumlu bir görüntü de çizmeyi başarır. Aynı zamanda Beko set üstü cam ocak ürününde yer alan özel yüzeyin varlığı kolayca silip temizlemeye de olanak tanır. Farklı pişirme bölmelerine sahip olan Beko ocaklar, ısı kademeleri ve gaz emniyeti ile tatmin edici bir kullanım sunar. Söz konusu ocaklarda ateşin güçlü ya da ekonomik seviyelerde çıktığı pişirme türlerinde yemekler hazırlayabilirsiniz.

Beko ocaklar, birden fazla yemeği aynı anda ve yan yana, rahat bir biçimde pişirmek isteyenlere fazlasıyla hitap eder. XL ankastre ocak seçimiyle 4 farklı yemeği eşzamanlı olarak pişirmeniz mümkün olur. 22, 24, 26 ve 28 cm genişliklerinde tencereler bu platformlara rahatlıkla sığar. Tek seferde normalin 2 katı oranında daha fazla yemek pişirmeniz böylece hayal olmaktan çıkar. Ek olarak tencere ve tavaları 60 cm ocaklarla aynı boşluğa yerleştirebilmeniz söz konusudur. İrili ufaklı tava ve tencerelerinizi eşzamanlı şekilde ve yan yana konumlandırarak detaylı bir akşam yemeğinin üstesinden gelebilirsiniz.

Yenilikçi Pişirme Deneyimi: Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Yeni Lezzetleri Keşfedin

Yakıt tipi doğalgaz olan Beko ocak modelleri, mutfakta parmak ısırtan lezzetleri kısa süre içinde ve başarıyla hazırlamanıza belirgin bir şekilde yardımcı olur. Beko cam ocak, yenilikçi pişirme deneyimini bir keyfe dönüştürür. Mutfak aletleri ve beyaz eşya kategorilerinde vazgeçilmez bir yere sahip olan Beko ocaklar, 4 gazlı göz ile işlevsel bir kullanım sunar. Beko set üstü camlı ocak modellerini tercih ederek de hem mutfağınıza şıklık katabilir hem de ısı yalıtımını iyileştirebilirsiniz.

Profesyonel Kontrol, Mükemmel Lezzet: Beko Ocak & Set Üstü Ocaklarla Yeteneklerinizi Geliştirin

Her öğünde beklenen lezzeti sunabilmeyi başaran Beko ocaklar, profesyonel kontrolün kapılarını aralayan birer şef yardımcısı olarak karşınıza çıkar. Mutfak teknolojisinde öncü bir rol üstlenen söz konusu ocaklar, üst düzey bir gastronomi ziyafeti sunmanıza belirgin ölçüde yardımcı olur. Beko ocaklar, geniş kontrol seçenekleri barındırdığı için her türlü yemek pişirme ihtiyacını eksiksiz karşılama amacıyla dizayn edilir. Şık tasarımının yanında Beko ocak özellikleri ile de dikkat çeker. Hassas ısı kontrolü ve hızlı pişirme rağbet gören özellikler arasındadır.

Geniş Alan Sunan Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Tüm Yemeklerinizi Rahatlıkla Pişirin

Beko ocaklar, her tür yemek tarifine uygun geniş hazneleri sayesinde, aynı anda birçok tencere ve tavayı bir arada kullanma özgürlüğü sunar. Söz konusu ocaklar hızlı ve homojen pişirme performansı sunarak yemeklerinizi optimum bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Beko marka ocak ve set üstü ocaklar, geniş alan içinde birden fazla pişirme zonu sunarak hem zaman hem emek tasarrufu yapmanızın önünü açar.

Pişirme Verimliliği Sunan Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Bütçe Dostu Mutfak

Mutfak deneyiminizi yeniden tanımlayan Beko ocaklar, cep yakmayan fiyatlar ile beğeninize sunulur. Son derece cazip seviyelerde seyreden Beko ocak fiyatları, mutfak gereçleri

ihtiyaçlarınızı düşük bir bütçeyle de tamamlamanıza olanak tanır. Beko gazlı ocak ve indüksiyon modeller birden fazla pişirme haznesi sunarak aynı anda birkaç ayrı yemeği pişirmenize yardımcı olur.

Temizliği Kolay Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Mutfakta Kolaylık

Kolay temizlenebilir yüzeyleri ve çıkabilir parçaları sayesinde Beko set üstü ocak modelleri, mutfağınızı hijyenik tutarken zorlanmanızın önüne geçer. Her bir Beko ocak modeli, üretiminde dengeli ve özel malzeme kullanılması sayesinde leke tutmayan ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede mutfak temizliğiniz size zaman kazandıran, pratik ve konforlu bir sürece dönüşür.

Şık ve Estetik Tasarım: Beko Ocak & Set Üstü Ocaklar ile Evinizde Tarzınızı Gösterin

Kişisel tarz anlayışınızı yansıtmanın mutfaktaki yolu olarak öne çıkan Beko ocaklar, tamamlayıcı ve zarif görünümleriyle evinizi güzelleştirir. Gri, siyah ve beyaz gibi akromatik renk seçeneklerine sahip olan Beko ocaklar, mutfak tasarımlarınızı bütünleştirmeyi hedefler. Farklı renk seçenekleri arasından kendinize ve mutfak bölmelerinize en uygun düşeceğini düşündüğünüz Beko ocak modelini temin edebilirsiniz. Bu sayede ocakları yalnızca işlevsel amaçlarla değil, ev dekorunuzu tamamlamada rol sahibi ve stilinizi yansıtma konusunda etkili bir yol olması bakımından kullanabilirsiniz.

Beko Ocak ve Set Üstü Ocaklardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Beko set üstü ocak ölçüleri olduğu kadar nitelikleri de değerlendirilmesi gereken bir üründür. Beko 4’lü ocak modelleri arasında bir seçim yapmadan önce şu kriterleri dikkate alabilirsiniz:

  • Ocak ve Set Üstü Ocak Türleri: Gazlı, elektrikli ya da indüksiyon gibi farklı türleri inceleyerek, ihtiyacınıza ve tercihinize en uygun olanı belirlemek, mutfak deneyiminizi şekillendiren bir karar olur. Her bir ocak türü kendine özgü avantajlarıyla öne çıkar. Gazlı ocaklar, hızlı ısınma özelliği ve hassas kontrol olanağı sunarak geleneksel pişirme yöntemlerini sevenler için idealdir. Elektrikli ocaklar ise düzenli ve homojen ısı dağılımı ile daha kontrollü bir pişirme deneyimi sağlayabilir. İndüksiyon ocaklar ise elektromanyetik alan kullanarak yemekleri doğrudan tencere içinde ısıtarak enerji tasarrufuna imkân verir.
  • Ebatlar ve Mekân: Mutfak boyutlarına ve düzenine uygun bir ocak veya set üstü ocak seçmek, kullanım kolaylığı açısından kritiktir. Büyük bir mutfağınız varsa geniş ebatlara sahip bir ocak düşünülebilirken, görece küçük bir alana sahipseniz kompakt modeller sizin için daha uygun olabilir. Tüm bunlara ek olarak ocak konumu ve yerleşimi de mutfak düzeninizle uyumlu olmalıdır. Beko set üstü ocak ölçülerini dikkate alarak konumlandırma yapmanız alan kullanımı açısından verimli olur.
  • Pişirme Zonları: Kaç adet pişirme zonuna ihtiyacınız olduğunu belirlemek, günlük yemek hazırlama alışkanlıklarınıza ve aile büyüklüğünüze bağlıdır. Ocaklar genellikle dört, bazı durumlarda üç zona sahiptir. Geniş bir aileye sahipseniz, dört pişirme alanına sahip bir ocak size zaman kazandırabilir. Farklı boyutlarda ve güçteki pişirme zonları, çeşitli yemekleri aynı anda hazırlama esnekliği sunar.
  • Güvenlik Özellikleri: Güvenlik, ocak veya set üstü ocak seçiminde öncelikli bir faktördür. Çocuk kilidi gibi özellikler, evde küçük çocuklar varsa ekstra güvenlik sağlayarak olası kaygılarınızı giderir. Aşırı ısınma önlemleri, olası riskleri en aza indirerek huzurlu bir pişirme deneyimi sunar.
  • Temizlik Kolaylığı: Temizlik, her mutfak eşyasında olduğu gibi ocak ve set üstü ocaklarda da önemli bir faktördür. Emaye veya seramik yüzeylere sahip ocaklar, lekelerin ve yağların daha kolay temizlenmesine yardımcı olabilir. Kolay temizlenebilir özelliklere sahip bir ocak, uzun vadede bakımı daha kolay hale getirir.
  • Enerji Verimliliği: Enerji verimliliği, sadece çevre dostu bir seçenek olmanın ötesinde, uzun vadede tasarruf yapmanızı sağladığı için bütçe dostudur. A enerji sınıfına sahip ocaklar, daha düşük enerji tüketimi ile çevresel etkiyi azaltmanın yanı sıra, enerji faturalarının şişkin fiyatlarını da düşürebilir.

Yeni Lezzetlerin Teknolojisi Beko Ocak ve Set Üstü Ocaklar Turkcell Pasaj’da!

Beko marka yenilikçi set üstü ve normal ocaklar, mutfak deneyimine modern bir dokunuş katar. Online mağazanız Turkcell Pasaj’da en cazip ve bütçe dostu Beko ocak fiyatlarını bulabilirsiniz. Aynı şekilde Beko set üstü ocak fiyatlarını da platformda bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ocağı arzu ettiğiniz renk seçeneğinde sipariş verebilir ve Turkcell Pasaj güvencesiyle hızlı bir şekilde kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​