Sepet 0

Samsung Buzdolapları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1559 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yenilikçi Soğutma Deneyimi: Samsung Buzdolapları ile Tanışın

Besinleri uygun koşullarda uzun süre saklamak, sağlıklı yaşam için önemli adımlardan biridir. Samsung buzdolabı modelleri, size bu konforu sağlar. Her türlü yiyecek ve içeceği kendi yapısına uygun sıcaklıkta saklamanıza yardımcı olur. Farklı çekmece ve raf sistemleri sayesinde besinlerin kategorize edilmesini kolaylaştırır. Aromaları uzun süre korurken kokuların birbirine karışmasını da önler. Farklı tasarım özellikleriyle de dikkat çeken Samsung buzdolapları arasında herkese uygun bir seçenek bulmak mümkündür.

İleri Teknoloji, Kolay Gıda Yönetimi: Samsung Buzdolapları

Samsung buzdolapları, gıdalarınızı sağlıklı koşullarda saklamak için ileri teknolojiler kullanılarak üretilir. Samsung buzdolaplarında kullanılan teknolojilerin ilki, esnek saklamadır. Esnek saklama sayesinde buzdolabındaki Cool Select+ bölmesi, soğutucunun geri kalanından bağımsız olarak ayarlanabilir. Bu bölmede beş farklı mod bulunur. Bu bölmeyi dondurucu ayarında kullanabilirsiniz. Buz tutmasını istemediğiniz gıdalar için yumuşak dondurucu ayarını seçebilirsiniz. Bölmeyi et/balık, meyve/sebze ve içeceklere uygun şekilde ayarlamanız da mümkündür.

Samsung buzdolabı özelliklerinden bir diğeri ise koku yapmamasıdır. UV koku giderici filtre sayesinde buzdolabının içindeki hava, günlerce taze kalır. Filtrenin UV ışığı ise kendi yüzeyini temizleyerek hijyenik koruma sağlar.

Akıllı Soğutma Teknolojisi: Samsung Buzdolapları ile Gıdalarınızı Mükemmel Şekilde Saklayın

Samsung buzdolapları, no frost soğutma sistemini kullanırlar. No-Frost buzdolapları karlanmayı engeller. Böylece buzdolabının derecesi ve nem oranı sabit kalır. Üstelik Samsung no frost buzdolabı modelleri, enerji verimliliğiyle de dikkat çeker.

Samsung buzdolaplarının akıllı soğutma teknolojileri, gıdaların tazeliğini korur. Üçlü soğutma sistemi, buzdolabının 3 farklı bölümün de sıcaklık seviyesini ve nem oranını kontrol altında tutar. Kokuların birbirine karışmasını önler. Hassas soğutma sistemi, sıcaklık dalgalanmalarını en düşük seviyede tutar. Metal soğutucu plakası ise buzdolabının serin kalmasını sağlar.

Geniş İç Hacim: Samsung Buzdolapları ile Gıdalarınızı Düzenli ve Erişilebilir Tutun

Samsung buzdolapları, 880 litreyi bulan geniş hacimli seçenekleriyle ön plana çıkar. Samsung XXL buzdolabı, aylık alışverişlerinizi yerleştirmek için idealdir. Kalabalık sofralar kurmayı sevenler, catering işinde çalışanlar ve geniş depolama alanına ihtiyacı olan herkes XXL buzdolabını tercih edebilir.

Samsung 600 l, 607 l, 630 l ve 650 l buzdolabı çeşitleri de oldukça geniş seçeneklerdir. Kalabalık aileler için uygundur. Haftanın yemeklerini tek seferde yapıp dolaba kaldıranlar için de kurtarıcıdır. Zira bu dolaba büyük tencereler, saklama kapları ve kavanozlar rahatlıkla sığar.

Geniş hacimli fakat yer kaplamayan seçenekler için Samsung 520 l, 530 l, 550 l, 560 l ve 580 l buzdolabı modellerine bakmanız mümkündür. Herkesin sevdiği yemeğe yer açan bu modeller, stoklama için de uygundur. Ayrıca organizasyon için yeterli alan sunar.

Küçük aileler ise Samsung 456 l ve 460 l buzdolabı seçeneklerine bakabilirler. Bu modeller, tek başına yaşayanlar için de idealdir. Tüm pazar ve market alışverişleriniz ile hazır yemeklerinizi depolamaya uygundur.

Ayarlanabilir Güçlü Raflar: Samsung Buzdolapları ile Dilediğiniz Saklama Alanını Oluşturun

Samsung buzdolaplarında özel kullanımlı ve esnek saklama alanları bulunur. Örneğin teneke kutular için özel alanı olan buzdolaplarında kapı raflarına daha fazla şişe sığdırabilirsiniz. Samsung 4 kapılı buzdolabı modellerinin her iki kapağını ayrı kategoriler için kullanabilirsiniz.

Büyük sebze bölmesi, taze ürünler için tasarlanır. Kayar raflar ise market alışverişlerinizi kolaylıkla yerleştirmenizi ve en arkadaki ürünlere bile erişmenizi sağlar. Dolayısıyla Samsung buzdolabı rafında kurduğunuz düzen, iki gün içinde bozulmaz.

Özellikle Samsung çift kapılı buzdolabı gibi ürünlerin hem soğutucu hem dondurucu kısmında geniş alana sahip olmak son derece önemlidir. Bu nedenle dondurucudaki ince buz yapıcı, kapakta yer alır. Böylece dondurucu rafları tamamen size kalır. Üstelik buz yapıcının şeffaf haznesi sayesinde kaç küp kaldığını görmeniz mümkün olur.

Stil ve Tasarım: Mutfak Dekorasyonuna Uyan Şık Samsung Buzdolapları

Samsung buzdolapları hem estetik hem de fonksiyonel tasarımlara sahiptir. Samsung inox buzdolabı modelleri, paslanmaz çelik malzemesiyle uzun ömürlüdür. Gri rengiyle ise son derece şıktır. Samsung gri buzdolabı çeşitleri, mutfağınızı âdeta parlatır.

Samsung siyah buzdolabı, modern çizgileriyle dikkat çeker. Samsung beyaz buzdolabı ise her dekorasyona uygun ve klasik bir seçenektir. Siz de mutfağınızda mükemmel uyumu yakalamak için yine Pasaj’da bulabileceğiniz derin donduruculara göz atabilirsiniz.

Samsung buzdolaplarının bir diğer uyumlu özelliği kapı değişimi fırsatıdır. Samsung buzdolabı kapak değişimi özelliği sayesinde kapı yönünü değiştirebilirsiniz. Böylece alanınıza en uygun pozisyonu bulmanız mümkün olur. Samsung buzdolabı ölçülerinin çeşitli olması da mutfak alanınız için kolaylık sağlar. Samsung 70 cm ve 80 cm buzdolabı seçeneklerinden mutfağınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Samsung Buzdolaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Samsung buzdolabı çeşitleri arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Seçiminiz sırasında dikkat edebileceğiniz unsurlardan bazıları aşağıda listelenmiştir. Bu listeden yardım almanız mümkündür.

  • Dondurucu pozisyonu: Samsung’da alttan ve üstten donduruculu modeller mevcuttur. Samsung buzdolabı alttan donduruculu modeller, çekmeceli olmasıyla avantajlıdır.


  • Boyut ve kapasite: Farklı onlarca hacim ve ölçü seçeneklerinden yaşam alanınıza ve tüketim alışkanlıklarınıza uygun olanı bulabilirsiniz.


  • Enerji verimliliği: Samsung buzdolaplarında dijital inverter teknolojisi kullanılır. Soğutma ihtiyacına göre hızı otomatik ayarlayan bu sistem, enerji verimliliği sağlar ve gürültüyü azaltır.

Soğutma teknolojileri, özelleştirilebilir tasarım özellikleri ve fiyat da seçiminizi etkileyecek unsurlardır. İhtiyaç ve beğenilerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmanız mümkündür.

Gelişmiş Teknolojileri ile Ürünlerinizi Güvende Tutun: Samsung Buzdolapları Turkcell Pasaj’da!

Onlarca farklı Samsung buzdolabı modelini Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Samsung’un gelişmiş teknolojilerinden ve şık tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Hatta dilerseniz ihtiyacınız olan diğer beyaz eşya çeşitlerine de Pasaj avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Pasaj garantisiyle tüm bu avantajları güvende tutar ve uzun yıllar kullanırsınız.

Samsung Buzdolabı Dijital Gösterge Ayarı Nasıl Yapılır?

Samsung buzdolaplarının bazılarında LCD ekranlı dijital kontrol paneli bulunur. Bu panel bazen iç bölmede kimi zaman da kapı üzerinde yer alır. Panel üzerinde tüm tuşların işlevi yazılıdır. Yalnızca dokunarak dondurucu ve soğutucu sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Dondurucuyu şoklayıcıya ve soğutucuya dönüştürebilirsiniz. Soğutucu bölmesini hızlandırabilirsiniz. Dijital göstergeden buzdolabını tatil moduna almanız dahi mümkündür.

Samsung Buzdolabı Yaz Ayarı Kaç Olmalı?

Buzdolaplarının ideal sıcaklık ayarı 2 ila 4 santigrat derece arasıdır. Ancak sıcak yaz günlerinde dereceyi biraz daha düşürmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle dondurucu bölmesini -20 dereceye getirmeniz tavsiye edilir. Samsung buzdolabı ayarını dilediğiniz zaman değiştirmeniz mümkündür.

Samsung Buzdolabı Kış Ayarı Kaç Olmalı?

Samsung buzdolaplarının soğutucu bölmesini kış aylarında 5 santigrat derece gibi biraz daha yüksek sıcaklıklara çekebilirsiniz. Ancak ılıman bir bölgede yaşıyor ve mutfağınızı daima oda sıcaklığında tutuyorsanız bu değişikliğe ihtiyacınız yoktur. Dolabınızı 3 santigrat dereceye ayarlamanız yeterlidir.

Samsung Buzdolabımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj’a gelerek birbirinden farklı Samsung buzdolaplarını bir arada görebilirsiniz. Filtreleme ve karşılaştırma özellikleriyle tam aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Ürün detaylarını inceler ve gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşırsınız. Ayrıca Samsung buzdolabı fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve zahmetsiz alışverişin tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​