​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo BM6421MA A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Derinlemesine Temizlik, Ekstra Hijyen

EkstraHijyen özelliğiyle derinlemesine temizlik sunan BM6421MA, yıkama işlemi sırasında son durulama suyunun sıcaklığını ve kurutma süresini arttırır. Daha yüksek sıcaklığa daha uzun süre maruz kalan bulaşıklardaki bakteriler bu sayede %99.9 oranında yok edilir.


Akıllı Deterjan Dozajlama ile %100 Çözünürlük

Akıllı Deterjan Dozajlama Sistemi, bulaşık makinesine ilave edilen tablet deterjanın %100 çözünmesini sağlar. Deterjan, yıkama sırasında üst sepette özel olarak tasarlanan hazneye alınır ver kontrollü olarak çözünür. Böylelikle bulaşıklar üzerinde deterjan artığı kalmaz ve üst düzey yıkama performansı elde edilir.

Yarım Yük Fonksiyonuyla Beklemeye Son

Bulaşıkların miktarına ve kirlilik seviyesine uygun yıkama yapabilen makinede, yarım yük fonksiyonu ve kirlilik sensörü bulunur. Minimum su ve elektrik kullanımıyla maksimum performans sunan Profilo BM6421MA A+ 6 programlı bulaşık makinesi yüküne uygun temizlik sunar.

Ayarlanabilir Üst Sepet

Ayarlanabilir üste sepet, büyük hacimli bulaşıklarınızın bile makineye sığmasını mümkün kılar. Üç kademeli asansörlü üst sepetin yüksekliği kolaylıkla değiştirilebilir. Makinenin dilerseniz üst, dilerseniz alt sepetinin hacmini artırarak büyük parçaları el değmeden yıkayabilirsiniz.

Antikorozyon ile Uzun Ömürlü Kullanım

Model, Profilo bulaşık makineleri için özel olarak işlenen çelik materyalden tasarlanır. Bulaşık makinesinin sürekli su ile temas hâlinde olan iç haznesi, 10 yıl Antikorozyon garantisine sahiptir, paslanmaz ve korozyona uğramaz.

Yüksek Performanslı Sessiz Makine

BLDC motor teknolojisiyle en inatçı kirlere sahip bulaşıkların bile makineden tertemiz çıkmasını sağlayan model, sessiz çalışmasıyla büyük beğeni kazanır. Sadece 52 dB ses seviyesinde yıkama yapan ürün sayesinde bulaşıklarınız günün dilediğiniz her anında kimseyi rahatsız etmeden yıkanabilir.

Her Bulaşık için Özel Program

Üründe altı farklı program ve beş farklı yıkama sıcaklığı bulunur. Bu sayede farklı kirlilik düzeylerine sahip bulaşıklar en uygun programda yıkanabilir. Günlük bulaşıklar için 30 ya da 60 dakika süren ekspres programları seçebilir, uzun süredir makineden bekleyen bulaşıklar için yüksek sıcaklıklarda yıkama yapan yoğun programları tercih edebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Tasarım

Profilo BM6421MA 12 kişilik bir yemek takımını tek seferde hijyenik şekilde yıkar. Makinenin sahip olduğu bardak koruma özelliği, kalan süre göstergesi, çıkarılabilir kapak, su yumuşatıcı gibi özellikler üst düzey yıkama performansı ve pratik kullanım avantajını bir arada sunar.

Teknik Özellikler

 • Marka: Profilo
 • Model: Profilo BM6421MA
 • Kullanım şekli: Solo
 • Kapasite: 12 kişilik
 • Ses düzeyi: 52 dB
 • Renk: Beyaz
 • Kontrol paneli: LED
 • Program sayısı: 6
 • Kazan malzemesi: Paslanmaz çelik
 • Enerji sınıfı: A+
 • Ağırlık: 45.6 kg
 • Ölçüler: 84.5 x 60 x 60 cm (Y x G x D) 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BM6421MA A+ 6
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
6
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
52
Enerji Sınıfı
A+
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
290
Su Tüketimi (lt)
12 LT
Desi
130
Çocuk Kilidi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok