Yurt Dışı Aylık İnternet 20 MB Paketi

İnternet keyfini Turkcell kalitesi ve avantajlarıyla yurt dışında da yaşayabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC'ye yapacağınız seyahatlerinizde sadece 29 TL’ye, bir ay boyunca 20 MB’lık internet kullanımı yapabilirsiniz.

Yurt Dışı Aylık İnternet 20 MB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
20 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Paket MB Fiyat
Yurt Dışı Aylık İnternet 20 MB Paketi 20 MB 29 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurt Dışı Aylık İnternet 20 MB Abonelikli Paketi: Sık sık yurt dışına çıkan müşterilerimiz artık abonelikli yurt dışı paketleri ile rahat edecek. Turkcell Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da Turkcell İletişim Hizmetlerine gelerek abone olacağınız paketler sayesinde her ay seçtiğiniz paket yenilenecek, her yurt dışı seyahatinizde paket almak zorunda kalmayacaksınız.


Paketiniz tanımlandıktan sonra, Turkcell Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da Turkcell Mağazaları'ne gelerek iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir.

SMS
 • AY20MB yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC'de, sadece 29 TL ödeyerek bir ay boyunca 20 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Kampanya 31 Ocak 2013'e kadar geçerlidir.
  • AY20MB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell İletişim Merkezleri’nden de satın alabilirsiniz.
  • Tüm bireysel faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.
  • Talep alındığında paketiniz aktiflenir ve aktiflendiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgi mesajını aldıktan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 takvim ayı boyunca geçerlidir.
  • Paket internetinizi aşmanız durumunda, bulunduğunuz bölgede geçerli bir paket ya da kampanyanız varsa kampanya ya da paketten, yoksa vergiler dahil 2 TL/ MB olarak ücret ödersiniz.
  • Paket internetiniz 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız internet bir sonraki aya devretmez.
  • Paketi aynı dönem içinde toplam 3 kez alınabilir.
  • Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan ve KKTC
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Evet, yurt dışı internet paketleri için paketin %80 kullanımı gerçekleştiğinde ve paket bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Evet, “KALAN” yazıp 2222'ye gönderildiğinde veya *159#'yi tuşlayarak sahip olunan yurt dışı paketi ile ilgili kalan bilgisi sorgulanabilmektedir.
   Size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 12 saat içerisinde yaptığınız kullanımların dâhil olmayabileceğini unutmayın.
   Kısa numara kullanımı ve SMS gönderimi ücretsizdir.

  20MB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 20MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  114
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  5
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  5
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  1
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  1
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  1,024
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  59
  Sayfayı kaydırın