Park Tarifesi Konuşma Paketi | Turkcell

Park Tarifesi

Park Tarifesi, KDV ve ÖİV dahil aylık 5 TL sabit ücret karşılığı hattın sadece gelen arama, SMS ve MMS'lere açık kaldığı bir tarifedir.

Park Tarifesi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Ücret Tablosu Ücretler
Aylık Sabit Ücret 5.00 TL
Aşağıdaki kriterleri sağlayarak "Faturalı Sadakat Programı"ndan yararlanabilen ve 3 aydan uzun süredir Turkcell bireysel faturalı müşterisi olan aboneler "Park Tarifesi"nden yararlanabileceklerdir.

 • Son ayki faturasının paket ücretine oranı 2’nin üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan ve Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son 3 ayki çağrı merkezini arama ortalaması, bir önceki 3 ayın ortalamasına göre, 2 kat ve üzeri artmış olan aboneler,
 • Son ayki faturasının son 6 ayki ortalamasına oranı 2’nin üzerinde olan ve son 6 ay çağrı merkezini fatura itirazı için 4’ten fazla aramış, numara taşıma ile Turkcell'den 2 defadan fazla gitmiş ve rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren, son ay ödemeli arama adedi 2’den fazla olan, son 6 aylık ortalamasının üzerinde paket dışı internet kullanımı yapan aboneler.
 • Son 6 ay faturasını geç ödeme sayısı 4’ten fazla olan, sahip olduğu ses, sms veya data paketini kullanım oranı %86’dan fazla olan, son 3 ayda çağrı merkezini 3 ten fazla arayarak çağrı kesilme şikayetinde bulunan ve ücretsiz verilen dakikalarının kullanım oranı %20’nin altında olan aboneler
 • Son 6 ayda en az 3 kez bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen,son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan,son 3 ayda en az 2 kez data paket aşımı gerçekleştirmiş,diğer operatöre atılan kısa mesaj adedi 55’in üzerinde olan aboneler
Tarife ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:
 • Park Tarifesi'nde hattınız giden arama, SMS/MMS ve internet kullanımına kapalı olacaktır.
 • Park Tarifesi'ne kayıtlı aboneler çağrı başlatamaz, SMS/MMS/internet kullanımı yapamaz, ücretli bir paket ya da servisten yararlanamazlar. Hat sadece gelen aramalara, acil servis / Turkcell Müşteri Hizmetleri yönünde giden aramalara ve SMS/MMS alımına açıktır.
 • Park Tarifesi'ne kayıtlı aboneler ödemeli arama servisinden yararlanamaz.
 • Abonenin Park Tarifesi’ne geçiş yaptığı anda yararlandığı ücretli paket/servis üyeliği varsa tarife katılımı ile birlikte iptal olur.
 • Tarife kapsamında Turkcell yönüne yurt içi yönlendirme hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • 28 Nisan 2016 tarihinde abone alımına kapatlımıştır.
532 ya da 0532 532 0000
 • Tarife katılım koşullarını sağlayan aboneler;
  Park Tarife’sine kayıt olmak için PARK TARIFE yazıp ücretsiz olarak 2222'ye kısa mesaj göndermelidir.
  Park tarifesinde hattınız giden arama, SMS/MMS ve internet kullanımına kapalıdır. Hattınızı aktif olarak kullanmak için 532'yi arayarak sesli yanıt sisteminden “Tarife Değişikliği” menüsünü çağırarak tarife değişikliği yapabilirsiniz.

 • Tarifenizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • 0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

 • Park tarifesinde yurt dışında da çağrı başlatamaz ancak çağrı alabilirsiniz. Kabul ettiğiniz çağrılarda standart yurt dışı ücretlendirmesi yansır.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
  Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.
  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Park Tarife’sinde hattınız yalnızca Turkcell Çağrı Merkezi’ni aramaya açık olacaktır:

Sayfayı kaydırın