Kamu Standart 1000 - TURKCELL

Kamu Standart 1000

Kamu çalışanları ve emeklileri her yönle çok ucuza konuşuyor, konuşurken dakika hesabı yapmıyor, iletişimin keyfini çıkarıyor.

Kamu Standart 1000
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
1000 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi


Ücret Tablosu
Yıllık abonelik ücreti 49 TL
Aylık abonelik ücret 55 TL
Yurt içi her yöne arama 1.000 dk
Yurt içi her yöne SMS 1.000 SMS

 • Kamu Standart 1000 paket aylık abonelik ücreti 10 Temmuz 2013 tarihinden itibaren 54 TL olarak güncellenmiştir. Yeni fiyat, müşterilerimizin Ağustos ayı faturalarına yansıyacaktır. Mevcutta yıllık abonelik kampanyasından faydalanan müşterilerimiz, kampanyaları sona erene kadar bu değişiklikten etkilenmeyeceklerdir.
 • Kamu Standart 1000 Paket İndirimli Yıllık Abonelik kampanyasının ücreti 12 Temmuz 2013 tarihinden itibaren 49 TL olmuştur. Bu tarihten önce Kamu Standart 1000 yıllık abonelik kampanyasından faydalanmaya başlamış abonelerimiz bu değişiklikten etkilenmeyeceklerdir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kamu Standart Paket’e sahip olduğunuzda yurt içi her yöne 1.000 dakika konuşabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne 1000 SMS paketine, SMS ile numara sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler dahil değildir.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 01.11.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 55 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 2 GB internet sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklardır.

SMS
 • Yıllık Abonelik (INDIRIM S1000 yaz 2222’ye gönder)
 • Diğer
  Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır. Kamu Standart 1000 indirimli yıllık abonelik kampanyasından yalnızca Kamu Standart 1000 pakette olan müşterilerimiz faydalanabilmektedir.
  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek fatura kesim tarihinize kadar kullabileceğiniz kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz.

  • Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır.
   Kamu Her Yöne 1000 Paketinden, halihazırda Turkcell Faturalı Hat sahibi olan, numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat'ta taşıyan, yeni Faturalı Hat alan ya da Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan Kamu çalışanı bireysel aboneler yararlanabilir.

   Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirsiniz.

   Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekmektedir. Tarife değişikliği talebi Turkcell Noktaları veya Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılabilir. Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu paketlerinden faydalanabilir.

   Şu anda Turkcell Kamu paketlerinden birinde olan abonelerimiz "KAMU 1000" yazıp 2222'ye göndermeleri halinde taleplerini takip eden ilk fatura kesim tarihinden itibaren paketten faydalanmaya başlayabilirler.

  Sayfayı kaydırın