Kamu Her Yöne 300 - TURKCELL

Kamu Her Yöne 300

Kamu 300 Paketi ile kamu çalışanları, dakikalarca her yöne rahat rahat dakikalarca konuşuyor.

Kamu Her Yöne 300
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
300 DK HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Ücret Tablosu Ücretler
Aylık paket ücreti 22 TL
Her yöne arama 300 DK

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket dakikaları 10 Nisan fatura kesim tarihinden itibaren müşterilerimiz, kendi fatura kesim tarihlerinde Kamu 300 dakika olarak güncellenecektir.
 • Not: Bu paketi kullanan müşterilerimiz için paket dakikaları 10.04.2011 tarihindeki fatura kesim döneminden başlamak üzere ilgili fatura dönemlerinde Kamu 300 dakika olarak güncellenecektir. Paket ücretlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.

Diğer
Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır.
 • Bizbize Kamu Tarifesi’ne geçtikten sonra, Turkcell Mağazaları'ne gittiğinizde, Bizbize Kamu'ya dâhil etmek istediğiniz ve numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı bildirebilirsiniz ya da tarifeye geçtikten sonra istediğiniz zaman 'yi arayarak, dâhil etmek istediğiniz yakınlarınızı bildirebilirsiniz.

  Bizbize Kamu Tarifesi’ne davet edilen Turkcell müşterilerimize, referans gösterildiklerini bildiren bir kısa mesaj gelir. Bu mesaj sonrasında davet edilen müşterilerimiz, 5 gün içerisinde herhangi bir belge gerekmeden Turkcell Mağazaları'ne başvurarak veya 'yi arayarak ya da kısa mesaj ile KAMU yazıp 2222'ye göndererek başvuru yapabilirler.

  Benim tarife seçeneğim hangisiyse (Bizbize Kamu Grupiçi 1200 dakika veya Bizbize Kamu Her Yöne 1200-1500-750 dakika) referanslarımın da tarifesi o mu olmak zorunda?
  Numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı Turkcell'de bulundukları ilk 15 gün içerisinde referans olarak göstermeniz halinde Müşterilerimiz Bizbize Kamu Her Yöne 750 Tarifesi’nden faydalanabilir. Kamu Grupiçi’ne referansla abone alımı durdurulmuştur. Bu seçenekteki müşterilerimiz KAMU yazıp 2211'e göndererek Her Yöne 750 dakika seçeneğine geçebilirler.
Sayfayı kaydırın