Kaçmaz İkili 3 GB İnternet Paketi - TURKCELL

Kaçmaz İkili 3 GB İnternet Paketi

Faturalı Yeni Genç Tarife'deysen aylık 3 GB'lık cepten internet paketini Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yaparak alabilirsin.

Kaçmaz İkili 3 GB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
3 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Faturalı Yeni Genç Tarife’deysen bu paketten faydalanabilirsin. Paket ücreti tüm vergiler dahil 14 TL. Paket ay boyunca geçerlidir.
  • Paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlenirsin. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. kez faydalandıktan sonra internet hızın, ana paketin yenilenene kadar 5 kbps’a düşer ve ek ücret yansımaz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Paket hattına tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksin, iptal edildiğinde ise dönem sonuna kadar haklarını kullanabilirsin.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 7,2 Mbps’dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Sayfayı kaydırın