Her Yöne Minik Paket - TURKCELL

Her Yöne Minik Paket

Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Minik Paket ile uygun fiyata her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.  

Her Yöne Minik Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanırsınız. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Erken iptal bedeli abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir. Erken iptal bedeli, taahhütten vazgeçilen ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödenecek toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir (26.04.2013 tarihinden önce kampanyaya katılan aboneler için erken iptal ücreti faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 9 TL dir). 
  • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Müşterilerimiz, sms paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet sms kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilir. Kullanıma devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30sms'den kalan yurt içi her yöne 21 adet sms kullanım hakkı müşteriye 3 TL'ye sağlanır. Bu 30sms'in bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30sms'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30sms için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
  • 31 Aralık 2016 tarihine kadar Minik Paket'te yer alan abonelere aylık 1GB Twitter Paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter Paketi, mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Minik Paketi yurt içinde her yöne 200 dakika içermektedir. Yeni Müşterilerimize özel Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket dakikalarına ilave her yöne ek 300 dk. eklenmektedir.
  • Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri Kampanyası 29 TL'ye her yöne 500 dakika fayda veren kampanyamız 30 Kasım 2014 tarihinde kapatılmıştır.
  • Her Yöne Minik 500 Dakika kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanırsınız. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Erken iptal bedeli abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir. Erken iptal bedeli, taahhütten vazgeçilen ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödenecek toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir 
  • 27.05.2016 tarihinden itibaren aylık Her Yöne Minik Pakette bulunan aboneler ilk fatura kesim tarihlerinden itibaren aynı fiyata yurt içi 750 Dk ve yurt içi 500 SMS sunan Kazandıran Maxi paketinden faydalanacaklardır. 
0532 757 22 22
  • Turkcell Mağazaları'ne başvurarak numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak veya Hazır Kart’tan faturalıya geçerek Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz. Her Yöne Minik 500 Dakika kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak paketinizden 25 TL'ye her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz paketinizden aylık abonelik olarak da yararlanabilirsiniz.
  • Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan,yeni faturalı hat alan veya Hazır Kart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile her yöne 200 dakika konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir. Minik Paket'te dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve grüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.
    Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz Kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.
  • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden veya KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.
  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.
  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

    Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.
  • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılıp, ilk 365 gün içinde Her Yöne Tarifesinde Minik pakette Yıllık Abonelik Kampanyasına katılmanız durumunda Minik Paket’den 12 fatura dönemi boyunca Her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizin normal içeriğinden yararlanmaya devam edersiniz.

    12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Erken iptal bedeli abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir. Erken iptal bedeli, taahhütten vazgeçilen ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödenecek toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir (26.04.2013 tarihinden önce kampanyaya katılan aboneler için erken iptal ücreti faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 9 TL dir).

    Eğer olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız, katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.
    Eğer başka bir paketten Minik paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız, katılım onayı vermenizi takip eden ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir; yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder. Yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalar görüntülü, konferans ve ödemeli görüşmelerde geçerlidir. Yurt dışına ve yurt dışında yapılan aramalarda geçerli değildir. Kendi dakika paketinizdeki dakikalar, yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalardan daha önceliklidir.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

    Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.

    Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

    Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 12 Eylül 2011 itibari ile ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaptığınzda ana hesabınızdaki TL’ler, çıkacak ilk faturanızdan düşecektir. İlk faturanızdan sonra alacağınızın kalması durumunda, kalan tutar sonraki faturalarınızdan düşecektir. Böylece faturasız hattınızın ana hesabındaki bakiyenizi, faturalı hatta geçtikten sonra da kullanabileceksiniz. Faturalı hatta geçiş sonrasında sahip olduğunuz hediye dakikalar ise silinecektir.

Sayfayı kaydırın