Haydi Gel Aramızda - TURKCELL

Haydi Gel Aramızda

Haydi Gel Tarifesi Aramızda Paketi ile tüm Turkcell'lileri dilediğiniz gibi arayabilir, tam 300 dakikayı en avantajlı şekilde kullanabilirsiniz.

Haydi Gel Aramızda
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
300 DK TURKCELL'LiLERLE

Daha Fazla Bilgi


Paket Paket süresi Aylık paket ücreti Paket aşım ücreti
Haydi Gel Aramızda 300 dk Turkcell'lilerle 25 TL 75 Kr/dk (*)
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV ve ÖİV hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Haydi Gel Tarifesi Aramızda Paketi ile tüm Turkcell'lileri dilediğiniz gibi arayabilir, tam 300 dakikayı en avantajlı şekilde kullanabilirsiniz.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
0532 757 22 22
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz dâhilindeki dakika kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, SMS ile telefonunuza iletilir.
 • Haydi Gel Tarifesi Aramızda Paketi’nde belirtilen dakikalarınızı; Turkcell yönüne yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.
 • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.
 • İptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paketiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptaliniz geçerli olur ve son paket ücretinizin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturada yer alır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. SMS yolu ile yapılan tarife ve paket değişiklikleri ilk fatura kesim tarihi itibari ile geçerli olur. Mini Paket'e SMS ile geçiş yapılamamaktadır. Turkcell Mağazaları'ne başvurabilirsiniz
Sayfayı kaydırın