Haydi Gel Büyük - TURKCELL

Haydi Gel Büyük

Haydi Gel Tarifesi Büyük Paket'te, yüzlerce dakika ile her yönü arayabilir, sabahtan akşama bedavasıyla da sevdikleriniz ile bol bol konuşabilirsiniz.

Haydi Gel Büyük
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
900 DK HER YÖNE
8 Gün Bedava

Daha Fazla Bilgi

Paket Paket süresi Aylık paket ücreti

Haydi Gel Büyük

Her yöne 900 dakika her yöne

Haftada 2 gün bedava konuşma*

55 TL
 • Paket ücreti 20 Temmuz 2013 itibari ile 55 TL olmuştur.Yeni ücret, bu tarihten sonra abonelerimizin ilk faturalarına yansıyacaktır.
 • * Haftada 2 gün bedava konuşma, Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 saatleri arasında geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV ve ÖİV hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kampanya katılım için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket aşım çözümümüzle, Haydi Gel Büyük için paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Müşterilerimiz, SMS paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet SMS kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilir. Kullanıma devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 SMS'den kalan yurt içi her yöne 21 adet SMS kullanım hakkı müşteriye 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 SMS'in bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30 SMS'lik kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 SMS için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (KDV, ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (KDV, ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
Haydi Gel Tarifesi’ne geçtiğinizde aldığınız Büyük Paket ile 900 dakika her yöne konuşabilir, sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava hakkınızı kullanabilirsiniz. Kısaca, yüzlerce dakikanın keyfini yaşarsınız.

Haydi Gel Paketleri Paket Süresi Aylık Paket Ücreti
Haydi Gel Mega Her yöne 1.000 dakika 69 TL
 • SMS yolu ile yapılan tarife ve paket değişiklikleri ilk fatura kesim tarihi itibari ile geçerli olur.

  Haydi Gel Tarifesi Büyük Paketler’den, son 180 gün içinde numarasını Turkcell'e taşıyan, yeni hat alan veya Hazır Kart’tan Faturalı'ya geçen tüm bireysel faturalı Turkcell'liler yararlanabilir.
  Başka bir tarife ile açılan hattınız varsa, 180 günlük süre içinde tarife değişikliği talebinde bulunarak, ilk fatura kesim tarihinizden itibaren Haydi Gel Tarifesi altındaki tercih ettiğiniz pakete geçebilirsiniz. Haydi Gel Tarifesi altındaki herhangi bir pakete sahip olduğunuzda 180 gün koşulu aranmadan, Haydi Gel Tarifesi altındaki bir başka pakete geçiş yapabilirsiniz.

 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz dâhilindeki dakika kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.
 • Haydi Gel Tarifesi’ne geçtiğinizde aldığınız Büyük Paket ile 900 dakika her yöne konuşabilir ve haftada 2 gün sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Haydi Gel Tarifesi’nde belirtilen dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurtiçi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Bedava dakikalarınızı yine Turkcell'lilerle, yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

 • 7 Mart 2011 itibarıyla paketlere yeni gelen müşterilerimizin haftada 2 gün bedavaları otomatik olarak gerçekleşir ve paket geçişinden itibaren 72 saate kadar yüklenir. Yükleme gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirilirler.

  7 Mart 2011 öncesinden Büyük Paket sahibiyseniz 2 gün bedavalarınız otomatik yüklenmiş ve yükleme gerçekleştiğinde, size SMS ile haber verilmiştir.

  Büyük Paket’e geçiş yaptıysanız Haftada 2 Gün Bedavanız, 1 gün içinde yüklenir ve yüklendiğinde size kısa mesaj ile bildirilir.

  Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de 2 Gün Bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir.

 • Haydi Gel Tarifesi'ndeki paketlerle, biri hafta içi diğeri hafta sonu olmak üzere rastgele seçilen 2 günde sabah 6'dan akşam 6'ya kadar süre sınırı olmaksızın yurt içindeki Turkcell'lilerle görüşebilirsiniz. Haftada 2 Gün Bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur ve aylık 144 saat ile sınırlıdır.
  2 gün bedava hakkınız sadece Turkcell'den Turkcell yönüne yaptığınız yurt içi aramalarınız, görüntülü görüşme ve ödemeli arama için geçerli olur.
 • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
  Haftada 2 Gün Bedava'dan kalan dakikalarınız ise sorgulanamamaktadır.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

 • Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçişinizde de yine 2 Gün Bedava hakkınız iptal olacaktır.

 • 2 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden aktif olursa 2 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.
 • Haftada 2 gün bedava hakkından faydalanırken Küçük veya Büyük Paket’ten çıkarsanız 2 gün bedava hakkınız da iptal olur. Yeni geçtiğiniz pakette iki gün bedava hakkınızın olması durumunda yeni şanslı günleriniz yüklenir ve tekrar size, kısa mesajla bildirilir.

 • Şanslı günlerinizi değiştirmeniz ve günlerinizi unuttuğunuz takdirde sorgulamanız mümkün olmaz.

 • Paket dakikalarınız Mart ayında ilk fatura kesiminizden itibaren otomatik olarak her yöne 900 dakikaya çıkar.

 • 06:00'dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) 2 gün bedava kapsamında sayılmaz ve tarifenizden ücretlendirilir.
 • Haydi Gel Tarifesi altındaki paketinizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paketiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptaliniz geçerli olur ve son paket ücretinizin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturada yer alır.

  Haydi Gel Büyük Paket’te olup da Haftada 2 Gün Bedava teklifinden faydalanan müşterilerimizin, bu paketlerden ayrılmaları durumunda şanslı günleri iptal olur.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sayfayı kaydırın