Gold Paket - TURKCELL

Gold Paket

Dakika hesabı yapmadan sevdiklerinizle rahat rahat konuşmak ister misiniz? Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni ararken sıra beklemeden öncelikli olarak hizmet almaya ne dersiniz? Tüm bu ayrıcalıklar ve daha fazlası için cevabınız “Evet” ise Turkcell Gold Paket tam size göre!

Gold Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
5000 DK TURKCELL'LiLERLE
2000 DK HER YÖNE
Haftada 2 gün bedava

Daha Fazla Bilgi

Paket Paket Süresi Aylık Paket Ücreti

Gold Paket
Turkcell içi Her yöne
115 TL (*)
5.000 DK
+ Haftada 2 gün sabah 6 akşam 6
Turkcel'llilere Bedava
2.000 DK
 • (*) Gold Paket aylık abonelik ücreti 10 Temmuz 2014 itibarıyla 115 TL olarak güncellenmiştir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV ve ÖİV hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerlidir ve 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Turkcell Gold Paket ile Turkcell’lilerle 5.000 dakika, her yöne 2.000 dakika konuşabilirsiniz. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Gold Tarifesi olur.
 • Paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 66 kr/dakika (KDV, ÖİV dahil), paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 55 kr/adet (KDV, ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • Gold Paket’e kaydınızı GOLD yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da Hesabım'dan yapabilirsiniz. Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur ve bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir.
  Gold Paket’ten bütün bireysel Faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonunuza iletilir. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • Turkcell Gold Paket ile Turkcell’lilerle 5.000 dakika, her yöne 2.000 dakika, haftada iki gün sabah 6 akşam 6 arası turkcellilerle sınırsız konuşabilirsiniz.

  5.000 dakikalık Turkcell içi kullanım hakkınızı Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmelerinizde, her yöne dakikalarınızı ise diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarınızda kullanabilirsiniz.

  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.
 • Kalan dakikalarınızı Dijital Operatör Uygulaması'nı kullanarak veya KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek veya *159#'i tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, bu dönem arasında kullanılamayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz.
 • Gold Paket’inizi iptal etmek için kısa mesajla ile IPTAL GOLD yazarak 2222'ye ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve mesaj kullanımınız fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
Sayfayı kaydırın