7 TL’lik Kart (Genç Tarife) - TURKCELL

7 TL’lik Kart (Genç Tarife)

25 yaş ve altı gençler! Tüm Turkcell’lilerle Turkcell’in kalitesiyle rahat rahat konuşabileceğiniz gençTarife ile tanıştınız mı? Henüz tanışmadıysanız size en yakın Turkcell İletişim Merkezleri’ne gelerek gençTarife'li olabilir, genç olmanın avantajlarını Turkcell’de yaşayabilirsiniz.

50 KR / 5 DAKİKA
Abone Alımına Kapalı
7 TL’lik Kart (Genç Tarife)
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Yükleme Miktarı7 TL
İndirimli görüşme süresi7 Gün
Turkcell'lileri arama50 kr/5 dk
Diğer operatörleri arama50 kr/5 dk
Sabit hatları arama50 kr/5 dk
Yurt içi SMS41,5 kr/sms
  • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
  • 7 TL yüklediğinizde, 7 gün boyunca Turkcell’lilerle 5 dakikası 50 kuruşa, diğer operatörler ve sabit hatlarla dakikası 41,5 kuruşa konuşabilir, 41,5 kuruşa SMS’lerinizi kullanabilirsiniz.
  • Genç Tarife'liye günde 50 kuruştan sonra cepten internet 50 MB'a kadar ücretsiz! Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
  • Turkcell'in Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell'liler adına devlete ödediği Telsiz Kullanım Ücreti, Ocak 2012 itibarıyla her ay Hazır Kart müşterilerinin hatlarına 1,213 TL olarak yansıtılacaktır. Ücretin alınamadığı (TL bakiyesi yetersiz olma, hattın geçici süre kapalı olması, vb) durumlarda ise müşterilerimizin hatlarına yaptıkları ilk TL yüklemesinde uygulanacaktır. Çekilemeyen tutar bir sonraki döneme borç olarak aktarılacak ve o dönemin ücretiyle beraber toplu olarak alınacaktır.
SMS
  • GENCTARIFE yaz 2222’ye gönder
  • Sayfayı kaydırın