Emekli Minik Paket - TURKCELL

Emekli Minik Paket

Şimdi 60 yaş üstü Turkcell'liler ailelerini, torunlarını, ahbaplarını arıyor, seçtikleri 5 kişiyle tam 600 dakika konuşuyor. Sizi hemen Turkcell noktalarına bekliyoruz!

Emekli Minik Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
150 DK HER YÖNE
600dk Seçilen 5 Turkcell'li ile 06:00-18:00 arası

Daha Fazla Bilgi

 • Siz de hemen Emekli Minik Paket’e Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası ile geçin, avantajlı fiyata konuşun.
Yıllık Abonelik Aylık Abonelik
PaketPaket ÜcretiPaket İçeriğiPaket ÜcretiPaket İçeriği
Emekli Minik Paket20 TL Her Yöne 150 DK + Turkcell’lilerle* 600 DK35 TL Her Yöne 150 DK + Turkcell’lilerle* 600 DK

* Seçilen 5 Turkcell numarası ile 06:00-18:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Ses paket aşımında her yöne 60 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Emekli Tarifesinden sadece bireysel hat sahibi 60 yaş üstü müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Emekli Tarifesi altında bulunan Emekli Minik Paket her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb.) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
 • Emekli Minik – Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 20 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız.
 • Paket kapsamındaki 600 dakikanın geçerli olduğu Turkcell numaralarını tarifeye geçiş işlemi sırasında belirleyebilir, dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin son 90 gün içerisinde Hazır Kart’tan faturalı hatta geçmesi gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalanılan ay başına 15TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır. Ayrıca bu tarifedeki aboneler Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi’nden de ücretsiz olarak faydalanabilecektir. 0888 222 0 222 numaralı hattı arayarak servisten faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Emekli Minik – Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerlidir.
532 ya da 0532 532 0000
 • 60 yaş üstü hat sahibi abonelere sunulan her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içeren aylık abonelikli pakettir.

 • Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş Emekli Minik Pakete katılmak istiyorsanız, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika içeren Emekli Minik paketten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dahil ayda 20 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dâhil 15 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

 • Emekli Minik - Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • Paketten sadece 60 yaş üstü hat sahibi aboneler faydalanabilir.
  Emekli Minik – Faturalıya Geçiş Fırsat Kampanyası’ndan faydalanmak için müşterilerimizin son 90 gün içinde Hazır Kart’tan faturalı hatta geçmeleri gerekmektedir.
 • Turkcell Mağazaları'ne giderek hattınızı Hazır Kart’tan faturalı hatta Emekli Tarifesi ile geçirip, Emekli Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz.

 • Hazır Kart’tan faturalıya geçen müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Emekli Tarifesi altında bulunan Emekli Minik Paket her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell numarası ile 06:00-18:00 saatleri arasında kullanılabilecek 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.

 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Paketinizdeki dakikalarınız bittiğinde, Emekli tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 • Paket kapsamındaki dakikalarınızın %80ini kullandığınızda, ayrıca fatura dönemi içinde paket dakikalarınızı bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır. Her yöne dakikalarınız ve Turkcell yönüne dakikalarınız için ayrı ayrı bilgilendirilirsiniz.

 • Emekli Minik Pakete katılan aboneler 0888 222 0 222 numaralı hattı arayarak Turkcell İlacımı Hatırlat Servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirler

 • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.

 • 12 Eylül 2011 itibari ile ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaptığınzda ana hesabınızdaki TL’ler, çıkacak ilk faturanızdan düşecektir. İlk faturanızdan sonra alacağınızın kalması durumunda, kalan tutar sonraki faturalarınızdan düşecektir. Böylece faturasız hattınızın ana hesabındaki bakiyenizi, faturalı hatta geçtikten sonra da kullanabileceksiniz. Faturalı hatta geçiş sonrasında sahip olduğunuz hediye dakikalar ise silinecektir.

Sayfayı kaydırın