Dünyada İnternet 50 MB Paketi - TURKCELL

Dünyada İnternet 50 MB Paketi

Turkcell kalitesinde internete daha fazla ülkede bağlanabilmeniz ve gittiğiniz yerlerde bağlantıda kalabilmeniz için Dünya 50 MB İnternet Paketi, Turkcell’den. Bu paket ile 159 TL ödeyerek bir ay boyunca 50 MB’lık internete sahip olabilirsiniz.

Dünyada İnternet 50 MB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
50 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Paket Süre Fiyat
Dünya 50 MB İnternet Aylık 159 TL
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Paketten tüm Bireysel Faturalı Hat sahibi Turkcell’liler faydalanabilirler. Talebinizden hemen sonra paketinizin yüklendiğine dair kısa mesaj ile bilgilendirilip paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yurt dışındaki internet kullanım tutarınız 30 TL’ye ulaştıktan itibaren çeşitli tutarlarda SMS ile tutar bilgilendirmesi yapılır. Internet kullanım tutarınız 250 TL’ye ulaşırsa, data kullanım hızınızı bir SMS ie düşürme imkanı sunulur.
SMS
 • Cepten Internet 50 MB (DUNYA50MB yaz 2222’ye gönder)
 • Tablet,VINN,3G 50 MB (DATA50 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Tüm dünyada 159 TL ödeyerek bir ay boyunca 50 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Kampanya 31 Ocak 2013’e kadar geçerlidir.
  • Cepten internet bağlantısı için DUNYA50MB, VINN ile bağlanacaksanız DATA50 yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterli. Paketi almak için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de paketi satın alabilirsiniz.
  • Tüm bireysel faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.
  • Talep alındığında paketiniz aktiflenir ve aktiflendiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgi mesajını aldıktan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 takvim ayı boyunca geçerlidir.
  • Paket internetinizi aşmanız durumunda, bulunduğunuz bölgede geçerli bir paket ya da kampanyanız varsa kampanya ya da paketten, yoksa vergiler dahil 2 TL/MB olarak ücret ödersiniz.
  • Paket aynı dönem içinde toplam 3 kez alınabilir.
  • Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Andora, Arjantin, Arnavutluk, Aruba, Avusturya, Azerbaycan, B. Karayipler, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, BENIN, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Cezayir, Çek Cum., Çin, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cum., Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fas, Fiji, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gana, Grönland, Guam, Guatemala, Guyana, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, H.Antilleri, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Jersey Adası, Kamboçya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası (İran), Kolombiya, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Maldivler, Malezya, Malta, Man Adası, Mayotte, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Moris Adaları , Moritanya, Mozambik, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, P. Yeni Gine, Pakistan, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, San Marino, Senegal, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenia, Slovenya, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Tunus, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Yemen, Yunanistan
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Evet, “KALAN” yazıp 2222'ye gönderildiğinde veya *159#'yi tuşlayarak sahip olunan yurt dışı paketi ile ilgili kalan bilgisi sorgulanabilmektedir.
   Size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 12 saat içerisinde yaptığınız kullanımların dâhil olmayabileceğini unutmayın.
   Kısa numara kullanımı ve SMS gönderimi ücretsizdir.

  • Evet, yurt dışı internet paketleri için paketin %80 kullanımı gerçekleştiğinde ve paket bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  Sayfayı kaydırın