Canım Ailem Minik Konuşma Paketi | Turkcell

Canım Ailem Ekonomik Paket

Canım Ailem Tarifesi'ndeki Ekonomik Paket ile hem sizin gibi Canım Ailem Paketlerini seçen ailenizle hem de her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabah 6'dan akşam 6'ya bedava

Canım Ailem Ekonomik Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
300 DK HER YÖNE
300 DK GRUP İÇİ
Haftada 2 Gün Bedava

Daha Fazla Bilgi
Aylık Abonelik
Paket Paket Ücreti Paket İçeriği
Canım Ailem Ekonomik Paket
55 TL 300 DK Her Yöne
+ 300 DK Grup İçi*
+ Haftada 2 Gün Bedava


* Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 27.07.2012 tarihi itibarıyla Canım Ailem Tarifesindeki Ekonomik paketinden yeni faydalanmaya başlayacak Turkcell'lilere biri hafta içi biri hafta sonu olmak üzere haftada 2 gün (ayda toplam 8 gün) Turkcell'lilerle yurt içi konuşma hediye edilecektir. Kampanya, sabah 06:00- akşam 18:00 saatleri arasındaki konuşmaları kapsamaktadır. Haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşmanın bir dakika sınırı yoktur.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz ses kullanımı ve ses aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz sms ve sms aşım ücreti 50 kr/adet olarak ücretlendirilecektir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Katılım ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
 • Canım Ailem Tarifesi altında bulunan Ekonomik Paket ile yurt içinde her yöne 300 dakika, Canım Ailem Paketleri'ndeki Turkcell'lilerle 300 dakika ve haftada 2 gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.
 • Canım Ailem Ekonomik Paket Yıllık Abonelik Kampanyaları mevcut müşteri ve yeni müşteri için 27.03.2014 tarihinden itibaren abone alımına kapanmıştır.
 • Paketin aylık ücreti 25.05.2016 tarihinden itibaren 55 TL olmuştur.
 • HEPIMIZ EKO yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell Mağazaları'ne başvurabilir veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Canım Ailem Ekonomik Paket’ten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Taahhütlü tekliflerden faydalanan müşterilerimiz, Canım Ailem Ekonomik Paket’e geçmek isterlerse, mevcut taahhütlü tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Bu durumda Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Canım Ailem Ekonomik Paket'e, aşağıdaki kampanyalardan yararlanırken geçmek isterseniz, önce kampanya paketlerinizi iptal edip sonra tarifeye başvurarak geçebilirsiniz :
  • Canım Ailem Ek Paket Kampanyası
  • Avoncell Kampanyası
  • Acıbademcell Kampanyası

 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.

 • Canım Ailem Tarifesi’ndeki Ekonomik Paket ile her yöne 300 dakika, grup içi 300 dakika ve haftada 2 gün Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.
  Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.
  • Her yöne dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda, ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
  • Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
  • Haftada 2 gün bedava dakikalarınızı da Turkcell'lilerle yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz.
   Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.
 • Haftada 2 gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma hediyesi kapsamındaki günler rastlantısal olarak bir hafta içi bir hafta sonu olacak şekilde her hafta 2 gün olarak belirlenir ve yurt içi Turkcell’lilerle sabah 06:00 – akşam 18:00 saatleri arasında geçerlidir. Pakete yeni gelen müşterilerimizin haftada 2 gün bedava teklifi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama pakete gelişten itibaren 72 saate kadar gerçekleşir. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir. Haftada 2 gün bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.

 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

 • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.


 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

 • Şanslı günlerinizi değiştirilememektedir. Kalan dakikalarınızı sorgulamak için KALAN yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdiğiniz SMS sonrasında hattınıza gönderilen bilgilendirme mesajında şanslı günlerinizin de bilgisi paylaşılmaktadır.

 • 06:00'dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) haftada 2 gün bedava kapsamında sayılmaz ve paket dakikalarınızdan düşer ya da tarifenizden ücretlendirilir.

 • Tarife ve paket değişikliği yapılırsa 8 gün bedava hakkı iptal olur. Yeni geçilen pakette de kampanyanın geçerli olması durumunda bedava konuşma hakkı için yeni günler tanımlanır ve tekrar kısa mesajla bildirilir. Kampanya kapsamındaki bir paketteyken Yıllık Abonelik Kampanyasına yine aynı paketle geçildiğinde bedava konuşma hakkı için belirlenen günler değişmez, aynı günlerle devam eder.

 • Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçişinizde de yine haftada 2 gün bedava hakkınız iptal olacaktır.

 • Haftada 2 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden açılırsa haftada 2 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

  Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.

  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sayfayı kaydırın