Çalışan Paket - TURKCELL

Çalışan Paket

Profesyonellere özel Çalışan Paket ile tüm iletişim ihtiyacınızı avantajlı fiyatlara karşılayabilir, her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB internetten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Profesyoneller Kulübü kapsamında size özel benzersiz avantajlardan faydalanırsınız.

Çalışan Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

PaketDakika/SMS/DataAylık Paket Ücreti

Çalışan Paket
500 dakika her yöne
500 SMS her yöne
500 MB internet

59 TL
Paket Aşım Ücretleri
İlk 100 Dakikaİlk 100 Dakikadan Sonra
Turkcell'lileri arama 5 kr/dk 41,5 kr/dk
Sabit hat arama 5 kr/dk 41,5 kr/dk
Diğer operatörleri arama 5 kr/dk41,5 kr/dk
  • Çalışan Paket ile vergiler dahil ayda 59 TL'ye her yönle 500 dakika konuşabilir, her yöne geçerli 500 SMS gönderebilir ve her ay 500 MB internet kullanabilirsiniz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
  • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerli olur ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir. Çalışan Paket ile her yöne 500 dakika konuşabilir, her yöne geçerli 500 SMS ve 500 MB’lık internet paketini kullanabilirsiniz.
  • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Çalışan Tarife Olur.
  • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz sms ve sms aşım ücreti 50 kr/adet olarak ücretlendirilecektir.
  • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Sayfayı kaydırın