Birleşik Arap Emirlikleri Konuşma ve İnternet Paketleri Kampanyası - TURKCELL

Birleşik Arap Emirlikleri Konuşma ve İnternet Paketleri Kampanyası

Birlesik Arap Emirlikleri'nde rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Günlük 300 dk 49TL için BAE GUNLUK SES, Günlük 1 GB 69TL için BAE GUNLUK DATA, Aylık 2000 dk 149TL için BAE AYLIK SES, Aylık 8 GB 149TL için BAE AYLIK DATA yazıp 2200a gönderebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Konuşma ve İnternet Paketleri Kampanyası
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
300 Dk/Günlük 2000 Dk/Aylık 1GB/Günlük 8GB/Aylık

Daha Fazla Bilgi


Paket İçeriğiPaket ÜcretiGeçerli ÜlkelerKATILIM SMSi
Günlük 300 Dk49 TLBirleşik Arap EmirlikleriBAE GUNLUK SES
Günlük 1 GB69 TLBirleşik Arap EmirlikleriBAE GUNLUK DATA
Aylık 2000 Dk149 TLBirleşik Arap EmirlikleriBAE AYLIK SES
Aylık 8 GB149 TLBirleşik Arap EmirlikleriBAE AYLIK DATA

 • 26 Nisan 2018 itibarıyla, kampanya yeni abone alımına kapatılacak olup mevcut aboneler ilgili dönem sonuna kadar kullanımlarına devam edecek ve dönem sonunda paketler iptal olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Geçerli olduğu ülke Birleşik Arap Emirlikleri: Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşmaktadır.
 • Günlük 300 Dakika, Günlük 1 GB ve Aylık 2.000 Dakika paketlerinden Bireysel ve Kurumsal faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Kurumsal faturalı müşterilerimiz Aylık 10 GB paketinden 199 TL'ye faydalanabilir.
 • Dakika paketlerini gelen ve giden aramalarınızda kullanabilirsiniz.
 • Bu paketlerden Günlük veya Aylık olarak seçtiğiniz paketler Birleşik Arap Emirliklerindeki ilk kullanımla otomatik aktiflenir. Günlük paketler Türkiye saati ile 23.59'a kadar, aylık paketler 1 ay boyunca kullanılabilir.
 • Seçtiğiniz paket Birleşik Arap Emirliklerinde otomatik olarak aktiflenirken kullanım yapmadığınız zaman ücret ödemezsiniz.
 • Paketi satın almak için yurt içinde ve yurt dışında atılan SMS'ler ücretsizdir.
 • Konuşma paketlerinin ücretlendirme periyodu 60 sn, internet paketlerinin ücretlendirme periyodu 1KB'tır.
 • Paket aşım ücreti konuşma paketleri için 46,25 Kr/dk, internet paketleri için 40 Kr/MB'dır. İnternet paketleri data hatları ile de kullanılabilir.
 • Günlük ve aylık paketler aynı anda alınamaz. Günlük ya da aylık paketlerden biri tercih edilmelidir.
 • Hattınıza tanımlı günlük paket varken aylık paket alma talebinde bulunursanız günlük paketiniz 24.00a kadar iptal olur ve sonraki kullanımlarımızda aylık paket tanımlanır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunulması, hatların trafik taşımak amacıyla kullanılması ve kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları sınırlandırma, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Turkcell, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 • BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
  BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
532 ya da 0532 532 0000
Sayfayı kaydırın