Yurt Dışı Aylık İnternet 100 MB Paketi - TURKCELL

Yurt Dışı Aylık İnternet 100 MB Paketi

Yurt dışındayken olan bitenden geri kalmamak, internetinizi cebinizde taşımak için Aylık 100 MB İnternet Paketi’ni kullanabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC'de 99 TL’ye, bir ay boyunca 100 MB’lık internete sahip olur, internete bağlanabilirsiniz.

Yurt Dışı Aylık İnternet 100 MB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Paket Süre Fiyat
Aylık 100 MB İnternet Aylık 99 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sık sık yurt dışına çıkan müşterilerimiz artık abonelikli yurt dışı paketleri ile rahat edecek. Turkcell Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da Turkcell İletişim Hizmetlerine gelerek abone olacağınız paketler sayesinde her ay seçtiğiniz paket yenilenecek, her yurt dışı seyahatinizde paket almak zorunda kalmayacaksınız.

Paketiniz tanımlandıktan sonra, Turkcell Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da Turkcell Mağazalarına gelerek iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
SMS
 • Cepten Internet 100 MB (AY100MB yaz 2222’ye gönder)
 • Tablet,VINN,3G 100MB (DATA100 yaz 2222’ye gönder)
  • Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC'de sadece 99 TL ödeyerek bir ay boyunca 100 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Paketi Cepten internette kullanmak için cepten AY100MB yazıp, bilgisayardan internette kullanmak için DATA100 yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Paketi almak için yurt içinde gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir, yurt dışında ise standart Turkcell Dünya Tarifesi’nden ücretlendirilirsiniz. Paket aboneliğinizi dilerseniz Online İşlemler’den, dilerseniz Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da Turkcell Mağazaları’ne uğrayarak yapabilirsiniz.
  • Kampanya 31 Ocak 2013'e kadar geçerlidir.
  • Tüm bireysel faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.
  • Talep alındığında paketiniz aktiflenir ve aktiflendiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgi mesajını aldıktan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 takvim ayı boyunca geçerlidir.
  • Paket internetinizi aşmanız durumunda, bulunduğunuz bölgede geçerli bir paket ya da kampanyanız varsa kampanya ya da paketten, yoksa vergiler dahil 2 TL/MB olarak ücret ödersiniz.
  • Paket internetiniz 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız internet bir sonraki aya devretmez.
  • Paket aynı dönem içinde toplam 3 kez alınabilir. Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Suudi Arabistan, Ukrayna, Yunanistan ve KKTC
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Evet, “KALAN” yazıp 2222'ye gönderildiğinde veya *159#'yi tuşlayarak sahip olunan yurt dışı paketi ile ilgili kalan bilgisi sorgulanabilmektedir.

   Size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 12 saat içerisinde yaptığınız kullanımların dâhil olmayabileceğini unutmayın.
   Kısa numara kullanımı ve SMS gönderimi ücretsizdir.
  • Evet, yurt dışı internet paketleri için paketin %80 kullanımı gerçekleştiğinde ve paket bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Evet, “KALAN” yazıp 2222'ye gönderildiğinde veya *159#'yi tuşlayarak sahip olunan yurt dışı paketi ile ilgili kalan bilgisi sorgulanabilmektedir.

   Size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 12 saat içerisinde yaptığınız kullanımların dâhil olmayabileceğini unutmayın.

   Kısa numara kullanımı ücretsizdir. Yurt içindeyken gönderilen SMSler ücretsizdir, yurt dışında ise Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Sayfayı kaydırın