Alo Avantaj Paket - TURKCELL

Alo Avantaj Paket

Alo Avantaj Paketindeki dakikalar ile hem her yöne konuşur hem de haftanın 2 günü Turkcell’liler ile yaptığınız tüm aramalar için hiçbir ücret ödemezsiniz! Yani haftada 2 gün Turkcell’lilerle yaptığınız tüm aramalar BEDAVADIR, bu aramalar paket dakikalarınızdan düşmez, paketiniz de hemen bitmez!

Alo Avantaj Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
360 DK HER YÖNE
8 Gün Bedava

Daha Fazla Bilgi

Paket Paket İçeriği Aylık Paket Ücreti
Alo Avantaj Paket

360 dakika her yöne

Haftada 2 gün konuşma*

69 TL
 • 20.07.2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 69 TL olmuştur.
 • *Haftada 2 gün bedava konuşma Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 saatleri içinde geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
 • Alo Avantaj Paket’de 360 dakikanız olur. Üstelik Alo Avantaj Paketi ile Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabah 6'dan akşam 6'ya kadar bedava konuşabilirsiniz.
 • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Alo Tarifesi olur.
 • Alo Paket’te belirtilen dakikalarınızı, Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet ) olarak ücretlendirilecektir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
SMS
 • ALOAVANTAJ yaz 2200’a gönder
 • 0532 757 22 22
  • Alo Avantaj Paket’e kayıt olmak için ALOAVANTAJ yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Alo Paketler’den bütün bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Paketiniz kapsamındaki her yöne dakikalarınız ve haftada 2 gün Turkcellilerle sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava konuşma hediyeniz başvurunuzdan sonraki ilk fatura tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonunuza iletilir. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Alo Paket aboneliğinizle beraber tarifeniz Alo Tarifesi olarak değişir ve eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.
  • Alo Avantaj Paket’inde her yöne tam 360 dakika konuşabilirsiniz. Üstelik Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabah 6'dan akşam 6'ya kadar bedava konuşma hakkınız olur.

   Alo Avantaj Paket'inde belirtilen dakikalarınızı, Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

   Paketiniz aktif edildiğinde, paket ücretiniz faturanıza uygulanır ve fatura kesimine kadar geçerli dakikalarınız otomatik olarak aktif olur.

   Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.
  • Kalan dakikalarınızı Online İşlemler'i kullanarak, KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek veya *159#'i tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • Bedava konuşabileceğiniz günler hakkında sizlere SMS ile bilgi verilir.Bedava günlerinizi ayrıca Online İşlemler'den ve Turkcell Müşteri Hizmetlerin'den öğrenebilirsiniz.
  • Alo Paketi’nizi iptal etmek için IPTAL ALOAVANTAJ yazarak 2222'ye ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife veya pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.
   Fatura dönemi içinde yaptığınız iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. O ay içinde kullanmadığınız dakikalarınız fatura kesiminizde silinir ve paket ücretinin tamamı bu faturanıza uygulanır.
   Başka bir tarifeye/pakete geçmek için talepte bulunmadıysanız iptal işleminiz ile beraber fatura kesim tarihinde tarifeniz Bizbize olarak değişir ve bu tarihten itibaren Bizbize Tarifesi’nden ücretlendirilirsiniz.
   Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliğiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonundaki faturanıza uygulanır. Numara değişikliği işlemi yaptığınızda ise paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
  Sayfayı kaydırın