69 TL'ye Her Yöne 1000 Dakika - TURKCELL

69 TL'ye Her Yöne 1000 Dakika

Hazır Kart’tan Faturalı Hat'ta geçen Turkcell’liler, Haydi Gel Tarifesi Mega Paketi ile tam 1.000 dakika boyunca her yöne çok uygun fiyatlarla konuşuyor. Üstelik numarası da değişmiyor!

69 TL'ye Her Yöne 1000 Dakika
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Ücret Tablosu
Aylık ücret 69 TL
Her yöne arama 1.000 DK
1000 dakika bitiminde heryöne (*) 60 KR/DK
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • (*) Paket aşım ücreti 11 Eylül 2012 tarihinde güncellenmiştir.
 • Hazır Kart’tan Faturalı Hat'ta geçtiğinizde, her yöne tam 1.000 dakika sevdiklerinizle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Paket dakikalarınızı yurt içinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör ile yapacağınız görüşmelerde kullanabilirsiniz.
 • Hazır Kart'tan Faturalı hatta geçen müşterilerimizin, geçiş öncesinde SMS Paketleri, GPRS Paketleri, Baskonuş Nokia (PTT), EkipMobil, BlackBerry (BB), Turkcell E-Postacı (Visto, Bireysel BB gibi), Mobil İmza servis üyelikleri varsa, geçiş sonrasında iptal edilir.
 • Hazır Kart'lı iken EvTurkcell aboneliğiniz varsa, Faturalı'ya geçtikten sonraki dönemde de bu abonelik devam eder ve ilk faturanıza servisin sabit ücreti uygulanır.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz sms ve sms aşım ücreti 50 kr/adet olarak ücretlendirilecektir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.

 • Numaranız değişmeden Hazır Kart’tan Faturalı hatta geçmek için hemen en yakın Turkcell Noktası’na başvurabilirsiniz

  Haydi Gel Tarifesi’nden numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat'ta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

  Başka bir tarife ile açılan hatlar için, 180 günlük süre içinde tarife değişikliği talebinde bulunarak, ilk fatura kesim tarihinden itibaren bu tarifeye geçebilirsiniz. Tarife değişikliği talebi Turkcell Mağazaları, Turkcell Noktaları veya Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılabilir.

  Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan müşterilerimizin tarifesi geçiş sırasında Haydi Gel Tarifesi Mega Paket olarak aktifleşirse, faturalı hat aktivasyonları ile birlikte hemen bu tekliften faydalanmaya başlayabilirler.

 • Tarifeye geçiş talebi fatura kesim tarihi itibari ile gerçekleşir. Bu tekliften faydalanan müşterilerimizin tarifesi Haydi Gel Tarifesi Mega Paket olur.
  Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.
 • Hazır Kart’tan Faturalı Hat'ta geçtiğinizde, her yöne tam 1.000 dakika sevdiklerinizle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

  Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

  Hazır Kart'tan Faturalı hatta geçen müşterilerimizin, geçiş öncesinde SMS Paketleri, GPRS Paketleri, Baskonuş Nokia (PTT), EkipMobil, BlackBerry (BB), Turkcell E-Postacı (Visto, Bireysel BB gibi), Mobil İmza servis üyelikleri varsa, geçiş sonrasında iptal edilir.

  Hazır Kart'lı iken EvTurkcell aboneliğiniz varsa, Faturalı'ya geçtikten sonraki dönemde de bu abonelik devam eder ve ilk faturanıza servisin sabit ücreti yansıtılır.

 • Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçerken hesabınızdaki TL'ler, aşağıdaki tablodaki TL miktarı aralıklarına göre dakikaya çevrilerek hattınıza yüklenir. Hediye dakikalarınız yurt içi konuşmalarda geçerlidir ve her yöne kullanılabilir.

  (Tablo)

  Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçip hediye dakika alan müşterilerimiz, BizBize Kamu Tarifesi’ndeki Her Yöne 1200 veya Her Yöne 1500 Paketleri’nde ise hediye dakikalarını, tarife paketlerinden önce kullanırlar.
  BizBize Kamu Grupiçi teklifinde olan müşterilerimiz ise öncelikli tarifeleri kapsamındaki dakikalarını, sonrasında ise hediye dakikalarını kullanırlar.
 • Kalan dakikalarınızı Online İşlemler'i kullanarak ya da KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerinizin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz.
 • Paket aşımlarınızda her yöne dakikası sadece 30 kuruşa konuşursunuz.
 • Haydi Gel Tarifesi ile gelen paketinizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
 • Söz konusu kampanyadan FCT cihazlarında kullanılan hatlar faydalanamaz. Turkcell müşterinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, müşteriyi uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Hat sahiplerinin tarife ve/veya paketler dâhilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.

  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell BTK Kararları ve mevzuatta meydana gelebilecek değişiklikler neticesinde tarifelerinde gerekli değişiklikleri yapar.

Sayfayı kaydırın