Reklamsız Siber Güvenlik Servisi

Reklamsız Siber Güvenlik servisi ile mobil internette hem reklamlarla karşılaşmayın hem de güvende olun!

25,40 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Reklamsız Siber Güvenlik Servisi

Reklamsız Siber Güvenlik Servisi Nedir?

Reklamsız Siber Güvenlik servisi ile mobil internette reklamsız temiz bir internet deneyiminiz olur. Ek olarak güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip sitelere erişilmeye çalışıldığında uyarı özelliği ve şifre sızıntılarında haber verme özelliği ile mobil internette güvende olursunuz.

Katılım Kriterleri

Mevcutta reklam engelleme servisi ya da dijital güvenlik servisden faydalananlar, Reklamsız Siber Güvenlik servine üye olmak için önce mevcut servislerini iptal edip sonra üye olabilirler.

 

 • REKLAMSIZ yazıp 2200’a SMS gönderip ve telefonunuza gelen mesajı onayladığınızda servis aboneliğiniz başlar.
 • Aboneliğiniz başladığında reklam engelleme ve zararlı sayfalarda uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz

 

 

Reklamsız Siber Güvenlik Servisinin iki özelliği vardır;

 • Reklam Engelleme: Mobil şebeke üzerinde ziyaret ettiğiniz sayfalarda ya da kullandığınız uygulamalarda reklamlarla karşılaşmamanızı sağlar, temiz internet deneyimi sunar.
 • Dijital Güvenlik: Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır. Ayrıca, e-posta ve e-posta hesabınız ile giriş yaptığınız sosyal medya hesapları, uygulama, web sitelerine ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi durumunda otomatik uyarı sağlar.Zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar, şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda geçmişe ait şifre ele geçirilme durum bilgisi verilir ve yeni bir ele geçirilme durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi bilgilendirecektir.Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın


 

IPTAL SIBER REKLAMSIZ yazıp 2200’a mesaj atabilirsiniz. 

SMS
 • REKLAMSIZ yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Anlaşmalı Zincir Mağazalar
  0532 757 22 22

   

   • Reklamsız Siber Güvenlik Servis ücretli aylık 25,4 TL’dir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.