Philips SHK2000 Kablolu Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Aydın Elektronik- Turkcell Mağazası

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Çocukların En İyi Arkadaşı

Küçük müzik tutkunlarına ses dünyasını tanıtmak için doğru kulaklık. Sade, ergonomik baș bandı, tamamen ayarlanabilir olmasıyla her çocuğun kafasına rahatça uyar ve büyüme çağındaki çocuğunuz tarafından konforlu șekilde kullanılabilir.

 

Güvenli Müzik Keyfi

Çocuk Kulaklığı, ses seviyesinin çocuğunuz için güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Güvenli bir dinleme deneyimi için maksimum ses seviyesi 85 dB ile sınırlandırılmıștır.

 

Çocuklar için Özel Tasarım

Net bas sesi ve eğlenceli tasarımıyla büyümekte olan çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve her koşula uyacak şekilde dayanıklıdır. Hafif baş bandı ile üstün konfor ve uyum sunar. Vidasız ve dayanıklı tasarımı sayesinde kulaklık parçaları kolayca yerlerinden çıkarılıp yerlerine geri takılabilir.

 

Gürültü Önleyici Kulak Yastıkları

Gürültü önleyici kulak yastıkları çevresel gürültüyü önemli seviyede azaltır, böylece çocuklar müziğin tadını çıkarabilmek için sesi yükseltmek zorunda kalmazlar.

Özellikler

  • 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur
  • Mıknatıs tipi: Neodimyum
  • Empedans: 32 ohm
  • Maksimum güç giriși: 40 mW
  • Hassasiyet: 99 dB
  • Diyafram: PET
  • Frekans tepkisi: 12 - 22 000 Hz
  • Hoparlör çapı: 32 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.