Pratigo PowerCube USB Portlu Priz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Red Dot Dizayn Ödüllü Tasarım

Patentli ve Red Dot dizayn ödüllü küp şeklindeki kompakt tasarımı sayesinde priz çoklayıcınızda kullanacağınız adaptörlerin birbirini engellemeden bütün priz çıkışlarını kullanmanıza olanak verir.

 

Adaptör Kullanmadan 2 Farklı Cihazı Şarj Etme İmkanı

Grup prizlerde sıklıkla yaşadığımız adaptörlerin birbirini bloklaması problemine çözüm getirirken , USB’li kablolar ile şarj edilen tabletinizi, telefonlarınızı, kamera, mp3 player veya fotoğraf makinenizi adaptör kullanmanıza gerek kalmadan direkt olarak şarj kablonuzu USB çıkışlarına takarak şarj etme imkanı sağlar.

 

Yaşam Alanlarınızda Size Yer Açar

Ayrıca en yüksek kalitede kullanılan malzemeler sayesinde şık dizaynı ile olduğu kadar yüksek kalitesiyle de yaşam alanlarınıza değer katar. Salonlarınızdaki, mutfaklarınızdaki, ofislerinizdeki ve tüm yaşam alanlarınızdaki priz karmaşıklığına son verir. Pratigo PowerCube’u diğer Pratigo PowerCube ürünleri ile birleştirerek priz sayınızı arttırmak için de kullanabilirsiniz.

Akım Koruma Özelliği

Akım koruma özelliği sayesinde elektrik ile çalışan cihazlarınızın şebeke elektriğindeki dalgalanmalardan olumsuz etkilenmesini önler, cihazlarınızın kullanım ömründe dalgalanmalar sebebi ile oluşabilecek kısalmaların önüne geçer.

Özellikler

  • Akım Korumalı
  • Voltaj: 110-240V
  • Priz Çıkışı: 4 adet
  • USB Output (V) : 2 adet x 5V
  • USB Output (A) : 2100 mA
  • Topraklama: Mevcut
  • Çocuk koruma kilidi: Mevcut
  • Boyutlar: 7.6 x 7.6 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.