Tecno Square S1 V2.1 Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

8 Saate Kadar Kesintisiz Müzik

950 mAh bataryası ile tam olarak şarj olduğunda 8 saate kadar kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. Böylece uzun süre müzik keyfiniz bölünmeden devam eder. 

Kısa Sürede Şarj İmkânı

Güçlü bataryası ve uzun süreli performansına rağmen yalnızca 2 saat içerisinde ürünün şarjı tam olarak doldurulur ve bu durum kullanım sırasında avantaj sağlar.

Güçlü Bas Özelliği

En sevdiğiniz müzikleri dinlerken güçlü bas özelliği ile dinlediğiniz müziği tam olarak hissedebilir ve kaliteli müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. 

10 Metreye Kadar Bluetooth Bağlantısı

Kaliteli müzik deneyimini kablosuz bağlantı ile özgürleştiren bu ürün, 10 metreye kadar Bluetooth bağlantısını korur. Bu sayede hoparlörü dilediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.

Canlı ve Net Ses Kalitesi 

Bulunduğunuz ortamlarda dinleyeceğiniz müziğin ses kalitesini arttırarak çok daha keyifli ve verimli bir dinleme deneyimi sunan bu ürün, güçlü yapısı ve pürüzsüz ses kalitesi ile dikkat çeker.

Ergonomik Boyutlar

Oldukça küçük boyutları ile gittiğiniz her yere hem çantanızda hem de elinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürün, hem günlük kullanımlarda hem de uzun yolculuklarda ağırlık yapmaz ve taşıma kolaylığı sağlar.

Micro USB Şarj Bağlantısı

Mikro USB bağlantısı ile şarj olan ürün, günlük kullanımda şarj aleti bulmak açısından avantajlıdır. Sıklıkla kullanılan Micro USB şarj aleti yanınızda olmadığında sevdiklerinizden ödünç alarak da cihazı şarj edebilirsiniz. 

Stereo Surround Ses Deneyimi

Gerçekçi ve derinlemesine ses deneyimi sunan hoparlör, dinlediğiniz müzikleri tam anlamıyla hissedebilmeniz için Stereo Surround efekti ile zenginleştirilmiştir. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Tecno Square
  • Bağlantı: Bluetooth
  • Batarya: 950 mAh
  • Müzik Çalma Süresi: 8 Saat
  • Şarj Süresi: 1,5 Saat
  • Hoparlör Çapı: 52 mm
  • Şarj Bağlantısı: Micro USB
  • Bluetooth Bağlantı Mesafesi: 10 Metre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.