Anker PowerConf Bluetooth Konferans Cihazı Kablosuz Mikrofonlu Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özgürleştiren Tasarım

Anker PowerConf hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde telefon ve görüntülü konuşma yaparken size uzaklaşma imkanı tanır. Taşınabilir hafif boyutu ve şık çantasıyla seyahatleriniz sırasında da valizinize koyabilirsiniz.

Net ve Güçlü Ses Avantajı

Anker PowerConf Bluetooth hoparlör, iş toplantıları sırasında konferans görüşmesi yaparken net ve güçlü sesleriyle avantaj sağlar. Ayrıca ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadığı için toplantı notlarını da kolayca inceleyebilirsiniz.

Senkronize İletişim Kurun

Anker Bluetooth hoparlör, iletişim cihazları arasında eş zamanlı bağlantı kurar ve gecikme yaşamadan her an sorunsuz sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ses Dengeleme Özelliği

Sohbet ederken dolaşmayı sevenlerden misiniz? Modeli kullanırken işleri halledebilir, 10 metre mesafede dilediğiniz kadar dolaşabilirsiniz. Sesinizi çoğaltan hoparlör, karşınızdaki insanın da sizin de rahatça  birbirinizi duymanızı sağlar.

Daha İyisi için Optimizasyon

Karşınızdaki insanı anlaşılır bir şekilde duymanız ve sohbeti bölen gürültüleri engellemek için sesleri optimize eder.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Anker PowerİQ şarj teknolojisi sayesinde ihtiyacınız olan her an, gücünü paylaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun pili azaldığında USB bağlantıları ile ürünü, şarjınızı hızla doldurmak için kullanabilirsiniz.

Konferans Uygulamalarıyla Uyumlu

Skype, Facetime, Zoom, WebEx, GotoMeeting ve Chromebox gibi tüm dünyada yoğun olarak kullanılan popüler çevrim içi konferans uygulamalarında sorunsuz şekilde çalışır.

Kesintisiz Kablosuz Bağlantı

Anker mikrofonlu hoparlör, taşınabilir yapıyı Bluetooth ile destekleyerek işlevselliğini zirveye taşır. Kararlı ve kesintisiz Bluetooth 5.0, kablo bağımlılığına son verir.

Özellikler

  • Marka: Anker
  • Model: PowerConf
  • Tip: Mono taşınabilir hoparlör
  • Bağlantı: Kablosuz, 5.0 Bluetooth, USB Tip A, USB Tip C
  • Bağlantı mesafesi: 10 m (max)
  • Mikrofon: 6
  • Pil: 6700 mAh batarya, 4 saat (yeniden şarj edilme)
  • Güç: 3 W
  • Özellikler: Eller serbest (handsfree), LED gösterge, kablosuz kullanım, Anker PowerİQ şarj teknolojisi


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.