Grundig HD 9280 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 220W AC Motor Line Difüzör Başlıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel AC Motor ile Üstün Performans

2200 Watt güce sahip profesyonel AC motor, saç kurutma makinesinin kullanım ömrünü uzatırken saçlarınız için de etkin kurutma performansı gösterir.


Üç Kademeli Sıcaklık Ayarı

2 kademeli hız ve 3 kademeli sıcaklık ayarı sayesinde kurutma, şekillendirme ve fön gibi farklı uygulamalar için dilediğiniz gibi farklı ayarları seçebilirsiniz. Soğuk hava üfleme fonksiyonu sayesinde saçlarınızın şeklini daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.


Yüksek Üfleme Gücü ile Hızlı Kurutma

Yüksek üfleme gücüne sahip olan ve profesyonel kullanım avantajı sunan Grundig saç kurutma makinesi sayesinde saç yapınıza en uygun üfleme gücünü seçebilirsiniz. Böylelikle farklı ısı ve hız ayarlarını kullanarak saç şeklinizin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.


5X Seramik Kaplama ile Saç Rengini Koruma

5X Ceramic Color Protector™ teknolojisi, ekstra katmanlı seramik kaplamalar ile saça şekil verirken aynı zamanda koruma da sağlar. Bu teknoloji sayesinde boyalı saçlarınızın parlaklığının daha kalıcı olmasını sağlarken kırılmalarını da önlemiş olursunuz.


Saçın Nem Dengesini Koruyan Yeni Nesil İyon Teknolojisi

Havada bulunan nemi alarak nano su iyonuna dönüştüren özel teknoloji sayesinde saçlarınızı kuruturken aynı zamanda doğal nem dengesini de korur.


Seramik Izgarayla Eşit Isı Dağılımı

Hava çıkış ızgaralarının seramik kaplı olması sayesinde makineden çıkan ısı eşit olarak dağılır. Bu sayede saçlarınızın yanma ve yıpranma ihtimali minimuma düşer. Dengeli ısı ile kuruyan ve şekil alan saçlarınız, olduğundan çok daha parlak bir görünüme kavuşur.

Dalgalı Saçlara Özel Difüzör Başlığı

Çıkarılabilir difüzör başlığı sayesinde dalgalı saçlarınızı çok daha kolay şekillendirilebilir, ince telli saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz.

Çıkarılabilir Hava Izgarası ile Hijyenik Kullanım

Zahmetsizce çıkarılabilir özellikte olan hava giriş ızgaraları, pratik bir şekilde temizleme avantajı sağlar. Bu sayede makinenin arka kısmında yer alan ızgaraları düzenli olarak çıkarıp temizleyebilir ve makinenin kullanım ömrünü koruyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Motor Tipi: AC Motor
  • Güç: 2200 W
  • Hız Ayarı: 2 Kademe
  • Isı Ayarı: 3 Kademe
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm
  • Ağırlık: 1004 Gram
  • İyon Teknolojisi: Var
  • Asma Kancası: Var
  • Difüzör: Var
  • Dar Başlık: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HD 9280 2200W
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GRUNDIG
Henüz yorum yok