Erufas Tripod Selfie Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.08.2022
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

RGB LED ile Sanatsal Görüntüler

YouTube ve diğer mecralar için profesyonel kalitede videolar çekmek istiyorsanız Arufas tripod selfie ışığı hünerleri ile başlıca yardımcınız olur. 16 milyon renk sunan RGB LED aydınlatması ile sanatsal görüntüler yakalamak hiç de zor değil!

Profesyonellerin Tercihi

YouTube videoları ve canlı yayınların yanı sıra Instagram fotoğrafları için de etkileyici bir ortam hazırlayan selfie ışığı ile farkınızı ortaya koyun.

360° Dönme Kabiliyeti

Stüdyoda veya kendi odanızda en ideal kadrajı yakalamak için 360° açı ile dönebilen ışıktan yararlanın.

Yerinizden Kalkmadan Kontrol Edin

Çekim yaparken pozisyonunuzu hiç bozmadan ışık seviyesi ve özelliklerini yönetebilirsiniz. Mobil cihazlar ile uzaktan kumanda edilebilen Erufas tripod selfie ışığının pratikliğine hayran kalırsınız.

Tüm Mobil Cihazlara Uyumlu

iOS ve Android cihazlar ile senkronize olduktan sonra kesintisiz bağlantı sunar.

Açıya Göre Ayarlama İmkanı

Erufas uzaktan kumandalı selfie ışığı sadece açı değil boy olarak da size ayarlama imkanı tanır. 40 ile 70 cm arası yükseklikte ayarlanabilen asansörlü ayağı ile atmosferi en doğru şekilde aydınlatın.

Az Yer Kaplayan Ergonomik Tasarım

Ayarlanabilir gövdenin sıkıştırma bağlantıları ve pratik açı kurulumu ile profesyonel işler çıkarmak hiç de zor değil! Ergonomik ve hafif gövdesi kullanılmadığı anda kapatılarak az yer kaplar.

Tam Destekli Tripod Ayaklar

Işığı koymak için uygun bir alan aramanıza gerek yok! Erufas tripod ayaklı selfie ışığı ile kendi ayakları üzerinde dengede durabilir.

Özellikler

  • Ürün: Selfie ışığı
  • Tasarım: Tripod, asansörlü ayak (40-70 cm)
  • Açı: 360°
  • Kumanda: Uzaktan mobil cihazla kontrol
  • Renk: 16 M, RGB LED

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.