Red Dead Redemption 2

4,4
RENK

TULUKCELL TEKNOLOJİ A.Ş.-10404

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TULUKCELL TEKNOLOJİ A.Ş.-10404

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER
 

Red Dead Redemption 2

Vahşi Batıya Hoşgeldiniz! Artık kovboy filmlerini unutun, film gibi bir oyunla bu hikayenin kahramanı siz olun! Amerika’da 1899 Vahşi batı dönemi artık sona erdiği bir dönemde, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissederken teslim olmayan ve boyun eğmeyenlerin öldürüldüğü bir dünyaya adım atın!

 

Arthur Morgan

Oyunda batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan sizsiniz. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorundasınız.

 

Açık Dünya Oyunu

Red Dead Redemption 2, bir tür açık dünya temalı aksiyon oyunudur. Oyunu hem birinci, hem de üçüncü şahıs kamera açısından oynayabileceksiniz. Oyunun oldukça uzun soluklu bir tek kişilik senaryosu bulunurken, internet üzerinden çevrim içi oynanabilen birçok farklı oyun modları da yer alacak.

 

4K Teknolojisi

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2 2018 Yılın oyunu ödülünü kazanması kesin gözüyle bakılan oyun, şimdiden altın klasiklere girmiş durumda. 4K teknolojisini de destekleyen yapımı, 1080P grafikler, 60 FPS özelliğinde oynayabileceksiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RED DEAD REDEMPTİON 2
Üretim Yeri
Avusturya
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SONY

Ürün Değerlendirmeleri

4,4
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla