PS4 PlayerUnknown’s Battlegrounds

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

PUBG’nin Özellikleri

PUBG’de oyuncular oyuna silahsız olarak başlar. Bu grubun tüm üyeleri hayatta kalmak için silah, ekipman ve aksesuar bulmak için farklı yerleri keşfeder. Oyun, son kişi hayatta kalana dek sürer.

Aksiyon Dolu Bir Macera

Oyunda izlenecek strateji basittir. Rakiplerin ilerlemesine son vermek ve zafere biraz daha yaklaşmak için uyanık olmalı ve rakiplerinizi incelemelisiniz. PUBG, her oyun için özel bir haritalama yapar. Oyun alanın dışında kalan oyuncular, can kaybeder. Çemberin içerisinde kalabilmek, özellikle çatışma sahnelerindeki aksiyonun zirveye çıkmasını sağlar.

Takım Oyunları

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı tek başınıza oynayabileceğiniz gibi sırasıyla 50, 33 veya 25 kadro ile karşı karşıya gelebileceğiniz çift, üç ve dört kişilik takımlar halinde de oynayabilirsiniz.

Özel Stratejiler ve İş Birliği

Özel stratejiler ve takımla iş birliği, başarı için önemli olur. Takım arkadaşınızla kaynaklarınızı paylaşabilir, ağınıza yeni rakiplerin girmesi için takım stratejisi belirleyebilirsiniz. Ayrıca kara ve deniz araçlarını kimin kullanacağını planlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Silahlar

PUBG saldırı, hassas ve hafif makineli tüfekler dahil olmak üzere yaklaşık 30 farklı silahı sizlere sunar. Savaş alanında her daim en sevdiğiniz seçeneği bulma şansınız olmadığı için tüm silahlarda uzmanlaşmanız önemli olur.

Birbirinden Farklı Oyun Alanları

PUBG’de birbirinden farklı oyun alanları sunulur. Her seviyede çember gittikçe daralır. Erangel, 8 kilomete uzunluğa ve genişliğe sahiptir. Okul ve askeri üs gibi yapıları içerir. Miramar`da da askeri üssün yanı sıra elektrik santrali yer alır. Diğerlerinin aksine Vikendi’nin çevresi tamamen karlarla kaplıdır. Sanhok ve Karakin ise diğer alanlardan farklı olarak daha kısa oyunların kurulması için oluşturulmuş bir alandır. Tüm bu alanları keşfetmek, oyunu daha keyifli hale getirir.

Birbirinden Farklı İniş Yerleri

Oyunda hayatta kalmak için çemberin içine dahil olduğunu kontrol ederek paraşütle iniş yapabileceğiniz birçok yer mevcuttur. Askeri üs, Pochinki, feribot iskelesi, çiftlik veya okul gibi seçeneklerde farklı maceralar yaşamanız mümkündür. Ancak bu yerlerin bazılarında risk oldukça yüksektir.

Başarı için Eşya Kutuları

PUBG’nin oyun alanlarının belirli noktalarında eşya kutuları bulunur. Bu kutuların içerisinde çatışmalarda kullanabileceğiniz özel ekipmanlar yer alır. Bu ekipmanlarla rakiplerinizden bir adım öne geçmeniz mümkün olur. Ancak rakipleriniz de onları ele geçirmek için savaşır. Bu sebeple kutuları ararken ve toplarken mutlaka dikkatli olmanız gerekir.

Özellikler

  • Oyun: PS4 PlayerUnknown’s Battlegrounds
  • Yaş Grubu: 16+

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0