PS4 Minecraft Bedrock Edition

5,0
RENK

ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bedrock Edition’un Özellikleri

Minecraft Bedrock Edition sürümü ile eski sürümlere nazaran daha doygun grafikler, ekstra ögeler, çoklu oyuncu desteği ve sanal gerçeklik deneyimini sizlere sunar.

Sürükleyici Oyun Deneyimi

Minecraft zombi saldırılarından korunmak için bir kulübe inşa etmeyi amaçlayan bir oyundan çok daha fazlasıdır. Oyunu oynarken sınırlar çizerek şehirler kurabilir ve çarpıcı kaleler inşa edebilirsiniz.

Geliştirilebilir Araçlar

Minecraft hayal gücünüze göre donatabileceğiniz bir şehri sizlere sunar. Başlangıçta bir ev inşa etmek için birkaç yumrukla toplayabileceğiniz odunlara ihtiyaç duyarsınız. İnşaatta kullanabileceğiniz kömür, tahta ve kazma gibi ürünlerle birlikte kereste toplamak için kullanabileceğiniz baltanız da bulunur. Ancak oyunda ilerledikçe demire sahip olursunuz. Demirden kendinize özel kılıçlar yapabilirsiniz.

Düşman Saldırıları

Özellikle güneş battığında tehlikeli canavarlar ortaya çıkar. Maden kuyularında ise tehlikeli zombiler bulunur. Ayrıca patlayıcı sarmaşık da ortaya çıkarak saldırı düzenleyebilir. Bütün bunlardan korunmak için savunma silahları geliştirmeniz gerekir.

Sonsuz Seçenekler

Oyuna ağaçlardan bir kulübe inşa ederek başlarsınız. Ancak geliştirdiğiniz aletler sayesinde oyunda farklı yapılar ortaya çıkabilirsiniz. Ayrıca değerli yapı malzemelerini elde etmek için bir dağın yamacını kazmak sizleri sıra dışı bir yer altı sığınağı projesine başlamaya teşvik edebilir.

Keşfedilmeyi Bekleyen Bölgeler

Minecraft’ta sadece mağaraları oluşturmak ve evleri inşa etmekle kalmazsınız. Aynı zamanda çevrenizdeki dünyayı keşfetmek için de özgür olursunuz. Kurak bir çölü taramak, kumlardan yapılmış eski bir tapınağı ortaya çıkarabilir.

Eğlenceli Aktivite Seçenekleri

Oyunda yapay zekânın kontrol ettiği kasabalarla karşılaşacaksınız. Bu kasabalarla ticaret yapabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanınızı kurduğunuz yerde buğday, patates veya havuç bahçesi oluşturmak için toprağı işleyebilirsiniz.

Keyifli ve Eşsiz Manzaralar

Minecraft’ın dünyası hayvanlar, bitkiler, karlı tepeler ve kurak alanlar da dahil olmak üzere size birçok eşsiz manzara sunar. Oyun süresince meşe ormanları, nehirler ve denizlerin içerisinden geçebilirsiniz. Ancak buralarda korkutucu canavarlar sizleri bekliyor olabilir.

Teknik Özellikler

  • Oyun: PS4 Minecraft
  • Detay: Bedrock Edition

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0