PS4 Nioh Playstation HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Denizci William Adams

1600’lü yılların başlarında bir düşmanla savaşmak için Japonya’ya seyahat eden, burada da şeytani yaratıklarla mücadele eden Batılı denizci William Adams, Nioh Hits’in ana karakteridir. William, Hattora Masanari tarafından savaşın kaosunda ortaya çıkan Yokai’leri yenmeye yardım etmesi için görevlendirilir.

Kişiselleştirilebilir Strateji Planı

Nioh, oyun boyunca ihtiyacınız olabilecek savaş stratejilerini size açıklar. Ancak stratejinizi kendiniz belirlemeniz konusunda sizi özgür bırakır. Karşılaşacağınız düşmanları alt etmek için kendi taktiklerinizi kullanabilir ve oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yetenek Bonusları

William hapisten kurtulduğunda ilk ulaştığı yer, Londra Kulesidir. Burada yakın dövüş, ninjutsu ve onmyo büyüsü de dahil olmak üzere birçok sistemi öğrenerek oyuna başlarsınız. Öğrendiğiniz her yetenek, size ekstra bonuslar getirir.

Sürükleyici Sahneler

Oyundaki her seviye sizleri yeni bir maceranın başrolü haline getirir. Uçurumun kenarında kurnaz haydutlarla dolu bir mağarada ve kırsal kesimde savaştan zarar görmüş köyde benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Ancak bazı bölümlerde esrarengiz iblisler ve kanlı bir savaş alanıyla karşılaşırsınız.

Gizli Sırların Keşfi

Dolambaçlı yollardan geçerken etrafınızı iyi incelemeniz gerekir. Bu yollarda sizi bekleyen gizli sırlar olabilir. Sırları keşfetmek, hem yan görevlerin tamamlanması hem de eğlencenin doruğa çıkması için iyi bir yol sunar.

Dövüşmek ve Zaman için Ki

Nioh dünyasında Ki adı verilen güç çubuğu sadece ana karakter darbe aldığında değil, kaçtığında ve savaştığında da azalır. Karakter yorulduğu zaman, sinirlenmeye başlar. Bunun sonucunda da dövüşmeye devam edemez. Ki’yi yeniden kazanmak için saklanabilir ve karakterin nabzının düşmesini bekleyebilirsiniz.

Ana ve Alt Görevler

Oyunda ana görevleri tamamlayabilmek için geniş bir alanı keşfetmeniz, düşmanlarla savaşmanız ve yol boyunca ganimetleri toplamanız gerekir. En sonunda da esrarengiz bir yaratıkla savaşırsınız. Ana görevler tamamlandıkça alt görevlerin kilidi açılır. Alt görevlerde ise sizi daha farklı maceralar ve esrarengiz hikayeler bekler. Hikayeleri tamamladıkça sihir, shuriken atma ve gizli saldırı gibi ekstra yetenekler elde edersiniz.

Aksiyon Dolu Savaşlar

Nioh’nun savaşlarında balta, kusarigama ve kılıç gibi silahlar kullanılır. Tüm bunların ekstra saldırılar için aktif hale getirilebilen benzersiz becerileri vardır. Ayrıca oyun sırasında değiştirilebilen alçak, orta veya yüksek duruş seçeneğine de sahip olursunuz. Düşük duruş, hızlı saldırılar ve manevra kabiliyeti için kullanışlıdır. Orta duruş, savunma ve denge sağlar. Yüksek duruş ise en saldırgan duruştur.

Teknik Özellikler

  • Oyun: PS 4 Nioh Hits
  • Geliştirici: Sony Interactive Entertainment

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.