PS4 Death Stranding Standard Edition

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçekçi Oyun Deneyimi

Death Stranding, görüntü teknolojileri ve gerçeğe yakın karakter modelleri sayesinde standart video oyunlarından çok daha farklı bir deneyim sunar. Oyunun ana karakteri olan Sam’i, The Walking Dead’den tanınan Norman Reedus canlandırır. Sam’in görevi; zorlu yolları aşmak ve yük taşımaktır.

Paket Teslimi

Paketleri teslim ederken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktör, ağırlıktır. Sam, ancak belirli bir miktarda yük taşıyabilir. Yükleri taşırken en iyi yol, paketlerin sırtta taşınması olabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hava koşullarının zor olduğu alanlarda Sam’in sırtındaki yükün savrulabileceği olmalıdır. Küçük nesneleri Sam’in ceplerine yerleştirebilir veya elinde taşımasına yardımcı olabilirsiniz.

Zorlu Doğa Koşulları

Paketi teslim ederken ağırlıkla birlikte sizi en çok zorlayacak şeylerden biri çevresel engellerdir. Hava koşulları ve aşılması gereken engebeli yollar, sizi zorlayabilir. Belirli ipuçlarını inceleyerek doğru yolu daha rahat bulabilirsiniz. Fakat, çevresel engellerin daha az olduğu düz arazilerde düşman saldırılarına daha açık olabilirsiniz.

Düşman Saldırıları

Paketi hedefe ulaştırmak için doğru yolu seçebilirsiniz. Ancak oyun süresince tahmin edebileceğinizden daha fazla tehdit sizi bekliyor olacaktır. Düşmanlar, sizin taşıdığınız paketi yok etmek için güzergâhınız boyunca karşınıza çıkabilir.

Aksiyon Sahneleri

Düşman gruplarından kaçmak, oyunun başlangıcında iyi bir yol olabilir. Bununla birlikte siz hedefe yaklaştıkça düşman saldırılar güçlenir ve savaşmak zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda yumruk ve tekmelerle düşmanınızı yere serebilirsiniz. Zorlu düşmanlara yükünüzün bir kısmını fırlatabilirsiniz.

En Tehlikeli Düşmanlar

Sam ile birlikte düşman saldırılarından rahatlıkla kaçabilirsiniz. Ancak oyunun en tehlikeli grubu BT’lerdir. BT’ler, öldükten sonra vücutları doğru şekilde yakılmamış insanların zombi şeklinde geri dönmesiyle ortaya çıkmış olan gruptur. Onlar silahtan etkilenmedikleri için Death Stranding’in en tehlikeli unsurlarıdır. Ancak Sam geliştikçe çeşitli sihirli silahlarla onları alt etmeyi öğrenecektir.

Başka Oyuncuların Bıraktığı İpuçları

Death Stranding’in açık dünyasında gezerken başka hiçbir insan oyuncuyla karşılaşmazsınız. Ancak, çevrim içi bağlantı sayesinde oyunu oynayan kişilerin sizlere bıraktığı ipuçlarıyla köprüleri, jeneratörleri ve BT’lerin bulunduğu alanları rahatlıkla fark edebilirsiniz.

Her Seviyede Farklı Teslimatlar

Death Stranding’de asıl amaç paket teslimidir. Bu sebeple her seviyede birbirinden farklı paketleri teslim etmeniz gerekir. Sıradan bir pizzayı, cam eşyaları veya bir cesedi bir yerden bir yere taşıma göreviniz olabilir. Her kargonun da kendine göre özel gereksinimleri mevcuttur. Bu özel gereksinimleri yerine getirecek, tehlikelerle yüzleşecek ve dünyanın bir ucundan diğer ucuna mükemmel manzaralar eşliğinde trekking yapacaksınız.

Teknik Özellikler

  • Oyun: PS4 Death Stranding
  • Yaş Sınırı: 18 yaş ve üzeri
  • Geliştirici: Sony

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.