GamePower Warlord Oyuncu Kulaklığı 7.1 Surround RGB

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sade Tasarım

Gamepower Warlord oyuncu kulaklığı sahip olduğu mat siyah tasarımı ile sadeliği vurgular. Kulaklık, titanyum renkli bant ve kulaklık kapaklarında yer alan RGB arkadan aydınlatma teknolojisi ile eşsiz bir deneyim sunar. Oyuncular için dizayn edilen Warlord, gücü ve görünümü ile tüm ihtiyaçları karşılar. 

Üstün Performans

Warlord, 50 mm olan boyutu ile dinamik bir görünüm sağlar ve olağanüstü bir ses iletimine olanak tanır. Kulaklık, zengin bas tonları ve üstün ses kalitesiyle gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Warlord oyuncu kulaklığını müzik dinlerken de tercih edebilirsiniz.

Ses ve Sessizlik Kontrolü

Gamepower Warlord kontrol anahtarı sayesinde oyun sırasında sesli komutlara erişimi kolaylaştırır. Kontrol anahtarının sağladığı avantaj ile sesleri kontrol edebilirsiniz.

Ses Kartı ve Yazılım Ekolayzır 

Dâhilî Warlord ses kartı ve yazılım ekolayzır ile gizliliği sağlamak mümkündür. Mükemmel bir ekolayzıra Warlord ile sahip olmak için USB’yi bilgisayara bağlamanız yeterli olur. Yazılımla ekolayzır tercihlerinizi belirleyerek tamamen kendinize ait bir ses dengesi oluşturabilirsiniz. 

Neodimyum Sürücüler

Gamepower Warlord, 50 mm neodimyum (neodyum) sürücülere sahiptir. Bu sürücüler ile kulaklık, yüksek kaliteli ve dengeli bir ses deneyimini mümkün kılar. Müzik dinlerken veya oyun oynarken güçlü bas tonlarının, aşırı güce gereksinim duymadan iletilmesini sağlar. 

Maksimum Konfor

Warlord oyuncu kulaklığı, yumuşak kaplama malzemesi ve kulak yastıkları ile uzun süreli kullanımda bile konfor sağlar. Dolgulu ve yaylı kafa bandı ise kulaklığın rahatça oturmasını ve kullanımını mümkün kılar. Bu sayede uzun soluklu oyun maceralarınızı, konforlu bir şekilde tamamlayabilir ve oyuncu yeteneklerinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • 220 cm kablo
  • RGB aydınlatma
  • Esnek mikrofon
  • Pasif gürültü önleme özelliği
  • Kafa bandı yastığı
  • 112 dB ses hassasiyeti
  • Uzaktan kumanda

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0