Bürosit Legend 7 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bürosit Legend 7 Yönetici Koltuğu

Bürosit, geniş ürün ailesi ile yaşam alanlarınıza modern bir dokunuş yapıyor. Bürosit Legend 7 Yönetici Koltuğu, iyi tasarlanmış ve vücudunuzu destekleyen ergonomik yapısı ve sade tasarımı ile karşınıza çıkıyor. Okul ve kamu kuruluşlarından holding ve KOBİ’lere kadar farklı alanlarda tercih ediliyor. Legend 7, fonksiyonel destekler sayesinde kişiye göre ayarlanabilir, böylece ofiste geçen zamanı en etkili şekilde geçirmenizi sağlar. 

Konforlu Çalışma

Hayatımızın ortalama 15 yılını oturarak geçiriyoruz. Bu nedenle omurga sağlığımızı koruyacak bir koltuk tercih etmek çok önemlidir. Bürosit Legend 7 Yönetici Koltuğu, sırt ve boyun ağrılarından kurtulmanızı sağlayabilir, üretkenliğinizi artırabilir ve evde çalışma gününüzü çok daha keyifli hale getirebilir. Modern bir görünüme, şık bir tasarıma ve konfora tek bir koltuk ile sahip olabilirsiniz. Bürosit ofis koltuğu, fonksiyonel yapısı ile farklı ihtiyaçlara yönelik birbirinden farklı çözümler üretmektedir.

Özellikler

  • Arkalık kısmı çelik karkas üzerine olacak şekilde vücut yapısına uygun işlemlerden geçerek üretilmektedir.
  • Legend koltuğun, oturak tahtası ise papel malzemeden özel alüminyum kalıplarda sıcak presleme işlemi ile vücut yapısına uygun bir şekilde iç bükey form verilerek imal edilmektedir.
  • Kendine özgü özellikleri olan kolçak tasarımı, sabit metal ayaklı modelde daha çok ön plana çıkmaktadır.
  • Legend’ın alüminyum yıldız ayak modeli de halihazırda mevcuttur.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.