Bürosit File 7 Plastik Çalışma Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Ofise Özel

Ofis çalışanının rahatlığı için özel olarak tasarımı yapılan file 7 plastik çalışma koltuğu, Ar-Ge merkezlerinde uzman ekipler tarafından geliştirilmiştir.

Daha Özgür Çalışma Alanları

Özgür ve minimal ofislere uygun boyutlarda üretilen 7 file çalışma koltuğu, güçlü ve sade bir tasarıma sahiptir. Kaliteli ve şık görünümler ile desteklenen ürün, ofisin enerjisini yükseltir.

Ergonomik Tasarım

Her ofisin renklerine uyum sağlayan file 7 çalışma koltuğu, ergonomik yapısı ile sağlığınızı korur. Sahip olduğu hava sirkülasyonu sayesinde terlemenize engel olan file gerli sırt detayı, vücudunuzu tam olarak kavrar.

Yenilikçi Teknoloji

21 derecelik sırt yatma açısı ile tasarlanan file 7 çalışma koltuğu, omurganızı destekler. Kullanıcıya özel kişiselleştirilebilen kolçak tasarımı, kolları dinlendirmeye destek olur.

Kolay Temizlik

Hafif lekelenmeler oluşan kumaş temizliği için sadece sabunlu suya batırılmış bir bez ile silmek yeterlidir. Düzenli olarak vakumlu temizleme uygulanması gereken üründe kimyasal kullanılmamalıdır.

Kılavuz Desteği ile Kolay Kurulum

Kullanıcılarına demonte olarak gönderilen file 7 çalışma koltuğu, son derece basit bir kuruluma sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu montaj kılavuzu, kolaylıkla birleştirmenize yardımcı olur.

Sağlığınızı Korur

10 yıl parça garantisi kapsamına sahip olan file 7 plastik çalışma koltuğu, her yönü ile kullanıcı sağlığı ve konforu ön planda tutularak tasarlanmıştır.

Uzun Ömürlü

En kaliteli malzemelerin özel testlerden geçirilerek kanıtladığı ürünler kullanılarak üretilen 7 file çalışma koltuğu, dayanıklı ve şık görünümü ile uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar.

Özellikler

  • Marka: Bürosit
  • Kullanım Alanı: Çalışma Koltuğu
  • Sırt Materyali: File
  • Sırt Yatma Açısı: 21 Derece
  • Hava Sirkülasyonu: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT FİLE 7 PLASTİK ÇALIŞMA KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Henüz yorum yok