Lexon Urban Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Seçenekleri

Genel olarak laptop ve tablet gibi mobil bilgisayar taşımak için tasarlanan Lexon Urban sırt çantası, iç ve dış kısımlarda yer alan ek bölümleri ve kapasitesi ile günlük kullanıma da uygundur. Çok yönlü bir sırt çantası olarak öne çıkan bu ürün sayesinde hem taşınabilir elektronik cihazlarınızı hem de kişisel eşyalarınızı yanınızda taşıyabilir, gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Masrafsız Kullanım Sunan Dayanıklı Yapı

Kolay deforme olmayan yapısı ile bir sırt çantasından beklenenden çok daha fazlasını sunan Lexon Urban sırt çantası, uzun ve yoğun kullanımda dahi formunu  koruması ile dikkat çeker. Güçlendirilmiş dış yüzeyi ve delinmelere karşı dirençli olan iç yapısı sayesinde uzun süre boyunca mevcut formunu korur.

Yağmur Geçirmez Taşıma Çantası

Çantanın dış yüzeyinde kullanılan Polyester-ULY kaplama sayesinde sağanak yağışa maruz kalsanız bile içeri su sızmayacağı için elektronikleriniz ve kişisel eşyalarınız hep kuru kalır. Çantanızın ve içindeki eşyaların kullanım ömrünü koruyan bu özellik sayesinde yağmurluk üstünden de kullanabilirsiniz.

El Çantası Olarak Kullanma Opsiyonu

El çantası olarak da kullanılmasını sağlayan tutma sapı, doğal kauçuktan üretilmiştir. Yumuşak ve pürüzsüz yapısı sayesinde tutuş konforu sağlar. Bu sayede çantanızın uzun süre elinizde de taşıyabilirsiniz.

Konfor Sunan Hafif Yapı

633 gram ağırlığında olması ile taşıma kolaylığı sağlayan Lexon Urban sırt çantası, kauçuk tutma sapı ve omuz askıları ile her durumda konfor sunar. Böylece çantanıza laptop ve tablet bilgisayarınızın yanı sıra dilediğiniz kadar kişisel eşya ekleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: 300D Polyester - ULY Kaplama
  • Boyut: 28x38x11 cm
  • Ağırlık: 633 Gram
  • Su Geçirmezlik: Var
  • Sırt Desteği: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.