Eastpak Springer Canlı Renkler Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Springer Koleksiyonu

Eastpak Springer bel çantası markanın ünlü Springer koleksiyonun klasik bir parçasıdır. Bel çantası yardımıyla eşyalarınızı taşırken aynı zamanda elleriniz serbest bir şekilde gezinebilme imkânı yakalayabilirsiniz. Springer bel çantası ile eşyalarınızı kolay ve pratik bir şekilde iç rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.

Harika Şık Görünüm

Springer koleksiyonun parçası bel çantası klasik tasarıma sahip olup ince düşünülmüş detaylarla zenginleştirilmiştir. Bel çantası sunduğu pratikliğinin yanı sıra şık tasarımıyla öne çıkar.

Konforlu Kullanım

Güneş gözlüğü, kimlik kartı ve anahtar gibi eşyalarınızı içine yerleştirebileceğiniz bel çantasının tüm küçük aksesuar ve eşyalarınız için yeterince genişliği bulunur. Bel çantasını parkta gezinirken veya havaalanında konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ergonomik Yapı

Geniş bir fermuarlı alana sahip bel çantasının arka bölümünde küçük fermuarlı alanın içine değerli eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Ergonomik yapısıyla öne çıkan bel çantası kullanıcılarına geniş bir boş alan sağlar.

%100 Vegan

%100 vegan materyalden üretilmiş bel çantasının tasarımında hiçbir hayvansal ürün kullanılmamıştır. Ürün %100 vegan tasarımı sayesinde doğaya duyarlı kullanıcılar tarafından ilgi görür.

Uzun Yıllar Boyunca Kullanın

%100 polyesterden üretilmiş bel çantası sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yıllar boyunca gezintilerinizde size eşlik edebilecek bel çantasının üretiminde kullanılan materyal son derece kalitelidir.

Genel Özellikler

  • Boyut: 10 cm x 23 cm x 5 cm
  • Ağırlık: 110 gram
  • Malzeme: %100 polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.