Eastpak Padded Pak'r Post Horizon Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özgün Tarzıyla Fark Yaratan Hareketli Tasarım

Alışılmışın dışında hareketli bir tasarıma sahip olan Eastpak Padded Pak'r Post Horizon sırt çantası, üzerinde yer alan fotoğraflarda yaşamdan izler taşıyor. Renk geçişlerinin uyumu modern tasarım anlayışını öne çıkarıyor. Mat renklerin tercih edilmesi ise çantanın her türlü kıyafetle kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Bölmelere Ayrılan Geniş Hacim

İş, okul, günlük yaşam, seyahat ve outdoor aktiviteler gibi farklı alanlarda kullanılabilmek üzere tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Post Horizon sırt çantası, geniş hacmi ile tüm bunları mümkün kılıyor. Çantada büyük ve küçük olmak üzere iki adet göz bulunuyor. Ön kısımda yer alan bölme cüzdan, anahtar ve kalem gibi daha küçük eşyalar için tasarlanırken arka bölme geniş yapısı ile çanta hacminin çoğunu oluşturuyor.

Yüksek Verimlilik Sağlayan İç Bölmeler

Dış bölmeleri ile eşyaların sınıflandırılmasına olanak tanıyan Eastpak Padded Pak'r Post Horizon, arka bölmede yer alan gözlerle bu ayrıcalığı bir adım öteye taşıyor. Eşyalarınızı organize edebilmenize olanak tanıyan özellik aradıklarınıza çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmenize de yardımcı oluyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Post Horizon sahip olduğu özelliklerle üst düzey konfor sunuyor. Geniş bir hacme sahip olan model, yastıklı omuz askıları ve dolgulu panelinin yardımıyla adeta vücudunuza binen yükü hafifletiyor. Sırtınızda çantayla saatlerce dolaşabilmenizi mümkün kılıyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

 Geniş bir kullanım alanına sahip olan Eastpak Padded Pak'r Post Horizon sırt çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde kullanıcı kitlesini genişletiyor. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin çantayı kullanabilmesini mümkün kılan özellik aynı zamanda doğru konumlandırma ile iskelet sağlığının korunmasında da rol oynuyor.

Polyester Ağırlıklı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Post Horizon sırt çantasının yapımında kullanılan polyester ağırlıklı malzemeler dayanıklılıkları ile uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getiriyor. Aynı zamanda polyesterin kırışmayan yapısı kullanım kolaylığı sağlarken makinede yıkanabiliyor olması temizlik sürecini hızlandırıp kolaylaştırıyor.

Elde Taşımaya İmkân Tanıyan Kulp Tasarımı

 Sırtta taşımaya uygun bir çanta modeli olan Eastpak Padded Pak'r Post Horizon, taşıma kulpu sayesinde elde de taşınabiliyor. Böylelikle yerine göre rahat edeceğiniz taşıma şeklini seçmek size kalıyor.

Genel Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Post Horizon
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.